LOOKBOOK: Nowa kolekcja abstrakcyjnych fotoobrazów

W dzisiejszym artykule przedstawiamy najnowszą kolekcję abstrakcyjnych fotoobrazów stworzonych z myślą o Waszych wyjątkowych wnętrzach. Spośród szerokiej gamy wzorów wybraliśmy dla Was te, które najpełniej wpiszą się w najmodniejsze style wnętrzarskie tego sezonu.

Helsinki – mroźna abstrakcja w artystycznym stylu

fotoobraz abstrakcyjny do skandynawskiego wnętrza

Umiejętnie skadrowany zimowy pejzaż zmienił się w abstrakcyjne dzieło sztuki. Mroźna kolorystyka została przełamana poprzez nadanie delikatnych akcentów fioletu oraz koloru pomarańczowego. Wobec tak wykreowanej wizji artystycznej ukłonem stoją aranżacje w stylu hygge oraz skandynawskim.

Blink blink – abstrakcja, wobec której nie przejdziesz obojętnie!

fotoobraz abstrakcyjny do salonu w stylu glamour

Do wnętrz w stylu Glamour z pewnością pasować będzie druga z naszych propozycji. Odrobina błysku jaki wprowadzi do aranżacji fotoobraz, pt. „Blink, blink” sprawi, że wielbiciele efektownych wykończeń wnętrzarskich będą wysoce ukontentowani.

Opatrzność Nemezis – nieoczywisty fotoobraz do Twojego salonu

fotoobraz abstrakcyjny do wnętrza w stylu nowoczesnym

Ta wyjątkowa abstrakcja jest przykładem klasyki gatunku, która wpisze się w myśl różnych stylów wnętrzarskich. Ze względu na swój abstrakcyjny charakter z całą odpowiedzialnością możemy polecić go Wam do nowoczesnego salonu lub sypialni. Przygaszone barwy, które mają nieco wintydżowy charakter sprawdzą się również w aranżacjach stylizowanych na klimat retro.

Rdzeń prawdy – perła wśród abstrakcyjnych fotoobrazów

fotoobraz abstrakcyjny do aranżacji w stylu art-deco

Wystawne aranżacje w stylu art-deco nie powstydzą się efektownego fotoobrazu z motywem szlachetnego kamienia. Luksusowego charakteru dodaje grafice szlachetna, błękitna kolorystyka oraz chropowatości, które ubogacają projekt w szczyptę nienachlanej nonszalancji.

Modlitwa słońca – dodaj swojemu wnętrzu odrobiny luksusu

fotoobraz abstrakcyjny do klasycznych wnętrz

Przegląd najciekawszych nowości z kolekcji abstrakcyjnych fotoobrazów pragniemy zwieńczyć obfitującą w imitujące złoto akcenty grafikę „Modlitwa słońca”. Wygospodarujcie dla niej miejsce w swoich eleganckich salonach. Jej walory najbardziej podkreślą: styl klasyczny oraz modern.

Która z propozycji skradła Wasze serca?

Więcej projektów abstrakcyjnych fotoobrazów znajdziecie TUTAJ.

Fotoobrazy użyte na wizualizacjach:

fotoobraz w fiolecie i pomarańczu fotoobraz w kolorze złotymbrokat na fotoobraziefotoobraz w szarościachfotoobraz w turkusiefotoobraz wielokolorowy

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Wow niesamowite wrażenie robią te obrazy, aż chciałoby się taki mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.