Zapraszamy serdecznie na nowy cykl: VAKU POLECA. Pomożemy Wam dobrać idealne dodatki do Waszego mieszkania bez wychodzenia z domu 🙂 Macie dość wielogodzinnych wycieczek do sklepów meblowych? Nie możecie odnaleźć się wśród tysiąca inspiracji? Nie wiecie, co będzie pasować do Waszego wnętrza? Pomożemy rozwiązać wszystkie te problemy! Raz w miesiącu dostarczymy Wam starannie wyselekcjonowaną porcję designu w najlepszym wydaniu. Dzisiejszy wpis poświęcimy poszukiwaniu fotela idealnego.  Styl eklektyczny, tradycyjny, retro, designerski, a może wygodny? Jeśli wciąż nie możecie się zdecydować, to być może właśnie my pomożemy Wam odnaleźć to czego   szukacie.

STYL EKLEKTYCZNY

Oto propozycje dla wielbicieli stylu eklektycznego. Jeśli uwielbiacie bogate zdobienia i nie boicie się aranżacji pełnych przepychu – jest to garść inspiracji specjalnie dla Was!

fotele styl eklektyczny

FOTELE DESIGNERSKIE

Lubicie zaskakiwać? Pragniecie urządzić swoje wnętrze w sposób niekonwencjonalny i prekursorski? Doceniacie pracę artystów myślących nieszablonowo? Zestaw foteli zaprezentowanych poniżej uczyni każde wnętrze wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Fotele - designerskie

STYL NOWOCZESNY

A może jesteście jednymi z tych, których pociągają proste kształty i jednolite kolory? Bogate zdobienia są dla Was zbędne, a dodatki ograniczacie do minimum? Oto porcja inspiracji dla wielbicieli porządku i przemyślanych rozwiązań.

Fotele - styl nowoczesny

STYL TRADYCYJNY

Mamy również co nieco dla tradycjonalistów doceniających wygodę, uniwersalność i ponadczasowe formy.

Fotele - styl tradycyjny

STYL RETRO

Fascynuje Was wzornictwo lat 60? Powrót do przeszłości w odświeżonym wydaniu na pewno uzupełni fotel w stylu retro. Taki dodatek idealnie uzupełni minimalistyczne wnętrze.

Fotele - styl retro

WYGODNE FOTELE

Ważną cechą fotela idealnego jest wygoda. Wygodny fotel powinien być odpowiednio wyprofilowany, przynosząc ulgę kręgosłupowi po ciężkim dniu. Dobrze, gdy jest jednocześnie miękki i przytulny. Jeśli łączy ze sobą wszystkie te cechy, a do tego cieszy oko swoim wyglądem, to możemy odetchnąć z ulgą – w końcu znaleźliśmy fotel idealny!

Fotele - wygodne