Sierpień to apogeum wakacyjnych wojaży. Nieodparcie kojarzy się z turkusem nadmorskich kurortów. Jeśli nie macie czasu na dalekie podróże, to podarujcie sobie nutę wakacyjnego szaleństwa na ścianach Waszych domów i mieszkań. VAKU-DSGN chętnie pomoże w tych zmianach!

Nie zdążyliście na wakacje last minute? 😉 Nic nie szkodzi! Od dziś cały świat stanie u Waszych stóp – a to wszystko w energetyzującym kolorze turkusu. Zabieramy Was w daleką podróż po krainie designu!

obraz - turkusowa mapa

Cel obrany? Busole w rękach? Ruszamy więc w bezkresy błękitnych wód oceanów, na bezludne wyspy wyobraźni! Pomogą Wam w tym fotoobrazy – w szczególności: „Synteza światła” oraz „Scenopis natury”.

turkusowy obraz do salonu

turkusowy obraz do sypialni

Przystańcie na chwilę… tak, tak to ona 😉 piękna Afrodyta wyłoniła się z wód turkusu. Podziwiajcie jej piękno i powab uchwycone na obrazie „Morski urok”.

turkusowy obraz z kobietą i motylem

By nie zawstydzać tej pięknej istoty spojrzeniami podziwu, odwrócimy na chwilę Waszą uwagę w kierunku cudnych kwiatów – cyfrowo malowanych turkusem. Czy Waszym zdaniem w tej barwie lepiej prezentują się maki czy róża?

obraz z turkusowymi makami

obraz z turkusową różą

„Ulotne melodie” – tak brzmi tytuł kolejnego obrazu, który przepełniony jest pięknymi przejściami turkusu. Niech pomoże Wam zachować wspaniałe wspomnienia ze wspólnej podróży.

turkusowy obraz do salonu

Egzotyczne wakacje to również egzotyczne zwierzęta. Co powiecie na żywy, turkusowy obraz z motywem flamingów? Całość wykonana w nowoczesnej, geometrycznej konwencji! To dodatek godny każdego nowoczesnego wnętrza!

obraz z flamingami

Zmęczeni? Na to też się przygotowaliśmy. Dla wszystkich towarzyszy podróży mamy przygotowane zimne drinki. Chyba domyślacie się w jakim kolorze 😉

turkusowy obraz do kuchni

Jak wiadomo – wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Po długiej podróży każdy z nas uwielbia wracać do własnych czterech ścian. Do pięknych, wakacyjnych wspomnień przenieść się jednak możemy zawsze – dzięki głębi turkusu uchwyconej na obrazach VAKU-DSGN.

turkusowy napis home na drewnie