„Kobieta zmienną jest” – czyli inspirująca podróż po kobiecej naturze

Motyw kobiety przewija się w kolekcji naszych obrazów bardzo często. To dla nas niebywała inspiracja, ponieważ każda z kobiet jest unikalna i wyjątkowa. Jakie ideały kobiety udało nam się do tej pory uchwycić w ramy naszych obrazów? Czy odnajdujecie w sobie, drogie Panie, którąś z nich? Sprawdźmy!

ZIMNA I NIEDOSTĘPNA

Zimna i niedostępna – niczym „Królowa śniegu”. Trzymająca emocje na wodzy, zdystansowana w stosunku do płci przeciwnej. Zbyt zimna, by się do niej zbliżyć, ale jednocześnie zbyt intrygująca, by o niej zapomnieć.

ZMYSŁOWA I SEKSOWNA

To typ kobiety, która rozpala męskie serca. Wie jak wykorzystać to co dostała od życia. Czuje się doskonale we własnej skórze. Mowę ciała opanowała do perfekcji. Pobudza zmysły i rozpala rządze.

SPONTANICZNA I ODWAŻNA

Z nią można konie kraść. Nie boi się wyzwań, pewnym krokiem idzie przez życie. Eksperymentuje, bawi się, czerpie z życia garściami. Z nią nie da się nudzić 😉

ROMANTYCZNA MARZYCIELKA

Subtelna i wrażliwa. Marzycielka, która delektuje się każdą chwilą. Pozornie nieobecna, czeka, by odkryć jej bogate wnętrze. Zachwyca delikatnością.

TAJEMNICZA FEMME FATALE

Kobieta zagadka. Nigdy nie wiadomo na którą stronę mocy Cię przeciągnie. To właśnie jej atut. Nieodkryta, lecz zajmująca. Czy przyniesie Ci miłość i szczęście, czy zgubę i porażkę? 😉

Odnalazłyście cząstkę którejś z nich w sobie? A może Wy drodzy Panowie wiecie już, który typ to Wasz ideał ;)? Dajcie znać w komentarzach!

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Arkadiusz

    Dusza z antracytu… zdecydowania trafia do mnie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.