Spotkanie z jesienią – 6 pomysłów na jesienną dekorację ścienną

Choć wrzesień zaskakuje iście wakacyjną pogodą niewątpliwie jesień zbliża się wielkimi krokami. Wraz z nią nadejdzie również cała paleta jesiennych barw – brązy, beże i żółcie. Ta ciepła gama kolorów nadaje niezwykłej przytulności we wnętrzach. Ze względu na stonowanie kolorów jest również bardzo uniwersalna. Warto więc zainspirować się jesienią i to właśnie o tej porze roku zacząć metamorfozę swoich czterech kątów. My ze swojej strony dostarczymy Wam dziś kilka inspirujących, jesiennych obrazów, które wprowadzą w melancholijny klimat jesieni.

jesienne liście

Wspomniana wcześniej paleta jesiennych barw uchwycona na jednym obrazie. Esencja jesieni w całej okazałości – to właśnie obraz „Cztery pory roku”, który pochodzi z naszej kolekcji fotoobrazów.

jesienne liście

„Jesienne liście” to kolejna propozycja utrzymana w jesiennej konwencji. Ciepłe beże i brązy drewnianych mebli znakomicie uzupełni obraz z motywem jesiennych drzew.

jesień park

Jesienne spacery – któż z nas ich nie uwielbia. Aleje skąpane w szeleszczących liściach, złoto-brunatne parki nęcące swoim pięknem. Znajdziecie to wszystko w kadrze fotoobrazu „Ścieżki myśli”.

szyszki tryptyk

Kasztany, żołędzie, szyszki – oto dary jesieni. Jeden z nich przeniesiony został na płótno w mocno artystycznej formie. Poznajcie „Leśnych szyszek czar” wraz z VAKU-DSGN.

jesień park

Zwróćmy wzrok jeszcze raz w kierunku malowniczych, jesiennych pejzaży. Piękno jesieni skąpane w tafli wody. Ten „Urokliwy zakątek” na pewno zapadnie na długo w Waszej pamięci.

jesienne drzewo

Jesień to pora roku, która przygotowuje naturę na nadejście nowego życia. Wyzbyta ze złocistych szat czeka skromnie na nadejście wiosny. Dzięki obrazowi „Czar jesiennych barw” możemy podziwiać ten cud przyrody każdego dnia.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Przepiękne obrazy z szyszkami. Ślicznie ozdabiają ściany i wnętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.