ORGANIZACJA, ESTETYKA I DESIGN – te trzy słowa będą myślą przewodnią dzisiejszego wpisu. Dlaczego? Ponieważ pragniemy przedstawić Wam kolejną odsłonę cyklu „VAKU poleca„, w którym kilka słów na temat tego jak w gustowny i uporządkowany sposób przechowywać (ale także eksponować) rzeczy. Półki i regały – bo o nich mowa – staną się dzisiaj bohaterem w swoim domu 😉 Zainspirujcie się wraz z nami!

nowoczesny regał

Na początek nieco szaleństwa i awangardy. Takie cechy posiada ten właśnie regał. Oprócz faktu, że jest niesamowicie pojemny, dodaje wnętrzu nowoczesności i odrobiny designu.

półki plastry miodu

Kolejna propozycja to geometryczny, drewniany moduł przypominający swoim kształtem plastry miodu. Jest on zdecydowanym hitem tej jesieni!

regał drabina

Lubicie nadawać przedmiotom nowe życie? Jeśli tak to ta propozycja na pewno przypadnie Wam do gustu. Czy to stara drabina, modny kwietnik, czy nietuzinkowy regał? Zdecydujcie sami!

regał ze skrzynek

Nowe życie można przywrócić również starym skrzynkom. To gratka dla wielbicieli DIY. Odrobina białej farby i Wasz pokój będzie bogatszy o dodatek, który może stać się przebojem tego roku.

elegancki regał

Minimalizm i elegancja to znaki szczególne naszej kolejnej propozycji. Ten regał sprawdzi się we wnętrzach w niemal każdym stylu. Będzie pasował zarówno do salonu w stylu retro, eleganckiej kancelarii jak również minimalistycznego kącika.

regał

Jeśli nie lubicie zbytnio eksponować swoich rzeczy lub macie ich na tyle dużo, że potrzebna im jest porządna organizacja, to z zamkniętymi oczami możemy polecić Wam ten regał! Dostępny jest w niemal każdej meblowej sieciówce. Możemy nadać mu własny design dobierając organizery i pudła w modnych wzorach i deseniach.

półka

Następna propozycja to zgrabny, minimalistyczny regał, który posiada nietypowy, geometryczny kształt. Będzie ozdobą niejednego salonu i sypialni.

metalowy regał

Ostatni model, jaki chcielibyśmy Wam dzisiaj zaprezentować, to prosty, metalowy regał w czarnym kolorze. Idealny do nowoczesnego wnętrza!