Boże Narodzenie już za pasem. Czy poniosła Was już świąteczna gorączka? VAKU-DSGN przepełniło świąteczne szaleństwo, które za pomocą magicznego pyłu Świętego Mikołaja przeniesiemy w mury Waszych mieszkań 😉 Przygotowaliśmy dla Was małą dekoracyjną ściągawkę, dzięki której poczujecie świąteczny klimat we własnym mieszkaniu – niezależnie od wystroju jaki w tym momencie w nim panuje.

3

  1. TRADYCJA przede wszystkim!

Któż z nas nie pamięta czasów, gdy w około świąteczne dni przesiadywaliśmy przed telewizorami oglądając kolejny amerykański film w świątecznym klimacie? Elementem, który szczególnie zapadł nam w pamięć są skarpety świętego mikołaja, w których bohaterowie odnajdywali bożonarodzeniowe upominki. W aranżacji tej podpatrzyliśmy także jeden prosty i efektowny patent na udekorowanie świątecznej kanapy. Przyozdobienie jej poduszkami w świątecznych kolorach i owinięcie ich prezentową wstążką odbije się szerokim echem wśród Waszych gości. Zimowej aury dodadzą również świąteczne naklejki z motywami płatków śniegu i choinek. Możecie wykonać je również samodzielnie z białego kartonu, przymocowując do ściany dwustronną taśmą. Cały wystrój zachowany jest w iście świątecznej kolorystyce.

1

fotolia_124139153_subscription_xxl

  1. RUSTYKALNE święta.

Kolejna aranżacja zdecydowanie przypadnie do gustu wielbicielom stylu rustykalnego i skandynawskiego. Jeśli w Waszym wnętrzu dominuje drewno i szare dodatki, to jedynym krokiem jaki musicie uczynić by wyczarować z niego zimową krainę, jest udekorowanie spójnymi świątecznymi dodatkami. Ledowe gwiazdki oraz biało-szare ozdoby choinkowe zdecydowanie Wam w tym pomogą.

2

Bardziej stonowane wnętrza wykonane w samej bieli i drewnie wypełnić można pachnącymi gałęziami iglastych drzewek, które dodadzą uroku i magicznych świątecznych wrażeń.

7

  1. Przytulny LOFTOWY kącik.

Magię świąt poczuć można również w zimnym, industrialnym wnętrzu. Spójrzcie tylko na poniższą wizualizację. Wystarczyło kilka dodatków, by wyczarować z niego prawdziwie uroczy kącik. „Sweterkowe” poduszki, pluszowy miś uszatek, misa wypełniona złotymi, srebrnymi i brązowymi kulkami, a także inne, minimalistyczne drobiazgi sprawiły, że wnętrze zyskało zupełnie nowego charakteru.

4

  1. Święta w wersji MINIMAL.

Mamy też propozycję dla tych, których nie zadowala tradycyjny, bogaty świąteczny wystrój. Dla amatorów stylu minimalistycznego śnieżnobiała aranżacja udekorowana jedynie dodatkami w zimnych kolorach srebra i błękitu. To dowód na to, że w świętach można zachować umiar 😉

5

Wyjątkową świąteczną atmosferą podgrzeje również futurystyczna choinka z matowych, czarnych bombek. Zimowego klimatu doda wnętrzu nasz obraz „Skandynawski szyk”. Minimalizm i prostota, która zachwyci każdego!

8