Podróże ze sztuką – 7 miejsc na świecie, które inspirują artystów

Czy są wśród naszych czytelników tacy, którzy mogą śmiało nazwać się obywatelami świata? Miłość do podróży macie we krwi a wspomnienie o zbliżającej się eskapadzie przyprawia Was o skok adrenaliny? Z myślą o Was zebraliśmy kilka z naszych projektów, które z pewnością staną się bliskie Waszemu sercu. Wybierzemy się z Wami w fascynującą podróż ze sztuką i zwiedzimy niemal wszystkie kontynenty!

PARYŻ

obraz z motywem paryża

Jako pierwszy cel naszej podróży obraliśmy Paryż – miejsce dedykowane wszystkim zakochanym. To niezwykłe miasto mieści się w samym sercu Francji. Pod jego skrzydłami rozgrywają się miliony romantycznych historii. Obraz z motywem paryskiego krajobrazu, pełnego gracji, delikatności oraz nieopisanego szyku z pewnością sprawdzi się w roli dekoracji niejednej sypialni.

LONDYN

fotoobraz z motywem Londynu

Miasto czerwonych autobusów. Metropolia, uważana za jedną z najlepszych pod względem warunków do życia. Nic w tym dziwnego, gdy uświadomimy sobie, że w tym angielskim mieście żyją miliony ludzi z różnych stron świata. To miasto tętniące życiem! Fotoobraz z motywem dynamicznego Londynu to idealna ozdoba do nowoczesnych salonów.

NOWY JORK

obraz ze szkicem Nowego Jorku

Niejeden z nas marzy by spełnić swój american dream – odwiedzić jedno z najbardziej pożądanych miast w Stanach Zjednoczonych. Niezwykle inspirujące miejsce, któremu poświęcają się natchnieni artyści. Znane z tysięcy filmów i seriali. Niech stanie się również Waszym natchnieniem do zmian w dekoracji Waszych wnętrz!

DUBAJ

fotoobraz z motywem Dubaju

Przenosimy się do miasta, które jest synonimem bogactwa i luksusu. Ta destynacja przyciąga wielu biznesmenów i ludzi zamożnych. To tutaj przejedziecie się „złotym pociągiem”, zobaczycie najwyższy budynek na świecie, odkryjecie najbardziej nowoczesne hotele. Wszystko to w towarzystwie szampańskiej pogody! Podarujcie sobie odrobinę luksusu i powieście na ścianach swojego domu fotoobraz z motywem dubajskiej panoramy.

WROCŁAW

obraz z motywem Wrocławia

Z dalekiego Dubaju powracamy na rodzime ziemie. Celem kolejnej podróży będzie Wrocław – zwany miastem spotkań. Pełen urokliwych kamienic i uroczych krasnali. Znany również jako „miasto stu mostów” lub „Wenecja północy”. To miejsce w którym z pewnością nie będziecie się nudzić. Dla rodzimych Wrocławian, którzy szczególnym sentymentem darzą swoje miasto do gustu przypadnie grafika z motywem wrocławskiego rynku widziana z lotu ptaka.

WENECJA

obraz z motywem Wenecji

Z „Wenecji północy” przenosimy się do tej prawdziwej, włoskiej. Niesamowite miasto na wodzie, którego niezaprzeczalnym symbolem są przepiękne gondole. W przerwie między rejsami można usiąść przy aromatycznej kawie i podziwiać piękne widoki. Jeśli chcielibyście zatrzymać je na dłużej to powinniście się zdecydować na nasz nowoczesny fotoobraz, będący nieopisaną pamiątką z tej pięknej podróży.

OSAKA

obraz z motywem Osaki

Na koniec zabierzemy Was w orientalną podróż w azjatyckim klimacie. Osaka – trzecie co do wielkości miasto w Japonii pokaże Wam prawdziwe życie tego fascynującego kraju. Aleje usłane kwitnącymi wiśniami, zapierające dech w piersiach pagody, a także niepowtarzalne tradycje podług których toczą swoje życie Japończycy. Czy trzeba Was jeszcze bardziej zachęcać?

Które z miejsc fascynuje Was najbardziej, gdzie najbardziej chcielibyście wybrać się w podróż? Podzielcie się swoimi refleksjami w komentarzach ;-).

Obrazy wykorzystane w artykule:

fotoobraz - Londyn

fotoobraz - Dubaj

fotoobraz - Wenecja

fotoobraz - Osaka

obraz - Wrocław

obraz - Nowy Jork

obraz - Paryż

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. świetne propozycje, dobrze obrane lokalizacje do wnętrz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.