Błękit to barwa zimna, ale mimo to kojarzy się bardzo pozytywnie. Kolor niebieski to niezmierzony bezkres nieba,  głębia oceanu, a także symbol spokoju. Właśnie ze względu na kojące właściwości błękitu – często wykorzystuje się go w sypialnianych wnętrzach. Służy on odprężeniu i relaksowi, przepędza z naszych głów złe myśli. Połączony z bielą nadaje wnętrzu wysmakowanej  elegancji, poświatę jasności i przejrzystości.

sypialnia błękit
Gdzie najlepiej myśli się o niebieskich migdałach? Oczywiście w sypialni  przepełnionej bielą i błękitem.
salon niebieski
Mieliście kiedyś ochotę dotknąć chmur? Z nami jest to możliwe! Obraz Niebiański spokój spełni Wasze marzenie od ręki, a przy okazji pozwoli na podziwianie lazurowego nieba w dowolnym momencie dnia.
salon błękitny pastele
Błękit to także kolor młodzieńczej spontaniczności – umysłu nieskalanego negatywnymi emocjami. Takie skojarzenia rodzi również powyższa aranżacja, przepełniona lekkością i delikatnością.
niebieska sofa
Sofa w kolorze mocnego błękitu z pewnością przykuje wzrok Waszych znajomych. Stanie się tak tylko i wyłącznie, gdy pozostanie ona w kontraście z pozostała częścią wystroju.

Z JAKIMI KOLORAMI ŁĄCZYĆ BŁĘKIT?

Na ten temat istnieją dwie szkoły – obydwie prezentują się równie dobrze. Jasne błękity idealnie komponują się z pastelami. Doskonale współpracują z bielą, miętą, pudrowym różem czy odcieniem perłowym. Błękit potrafi także pokazać pazur. Na mocny akcent stawiają odcienie indygo, błękit paryski , kobalt czy szafir. Wszystkie te odcienie tworzą zgrany tandem z mocną fuksją czy bananową żółcią.

Clash Royale HackClash of Clans HackMy Cafe Recipe Stories HackGolf Clash HackPokemon Duel HackMobile Legends HackSuper Mario Run HackRoblox Robux HackClash Royale Cheat HackYugioh Duel Links Gems and Golds HackFree Streaming Movie Online 2017

salon błękitne poduszki
Jakie kolory mają sny? Niejeden odpowie, że posiadają one całą paletę barw. My zaś pragniemy Was przekonać, że sny mają kolor błękitu. W tej tonacji utrzymany jest również Sen o Atlantydzie, będący ozdobą dla niejednego salonu.
salon błękit paryski
Kolor niebieski rzadko używany jest w dekoracji salonów. VAKU-DSGN łamie schematy i wpuszcza „na salony” paryskie błękity.
hol niebieski
Kolor niebieski to również symbol odwagi i męstwa. Osobowości walecznej i nieposkromionej. Nie bez powodu skrzydlaty król niebios – orzeł – w rękach artysty przyodział tonację błękitu.
sypialnia indygo
Jednym z piękniejszych odcieni niebieskości jest indygo. To kolor przeszywający swą głębią do cna. Pięknie komponuje się z jasnymi barwami, co możemy dostrzec na powyższej aranżacji.