Czy zastanawialiście się kiedyś, po co wymyślono pocałunek? Nie? To słuchajcie uważnie 😉 Według wybitnych amerykańskich naukowców podczas jednego pocałunku możemy spalić nawet 10 kalorii! Co więcej, podczas pocałunku pracuje 39 mięśni twarzy i głowy. Całowanie może również wydłużyć życie nawet o pięć lat!

Zespół VAKU-DSGN postanowił przygotować dla Was kolekcję obrazów z motywem pocałunku. Nie tylko dla walorów estetycznych ale i… dla zdrowia!

Jako pierwszy prezentujemy obraz, pt. „Antologia namiętności”. Najbardziej zimne i bezduszne wnętrze potrafi zamienić w romantyczną enklawę.

obraz pocałunek drzewa

„Smak słów” poznajemy między innymi w trakcie pocałunku. Wy możecie poznać go nawet bez zbędnego kontaktu fizycznego 😉 Od dzisiaj może być dekoracją Waszych domów.

obraz usta grunge

Jakie czas i miejsce są idealne na pierwszy pocałunek? Przechadzka po parku wydaje się być bardzo trafionym pomysłem. Niechaj obraz „Wieczne drzewo miłości” stanie się dla Was inspiracją!

obraz drzewa

O tym, że pocałunek jest „Sztuką uwodzenia” wiemy wszyscy. Dlaczego by nie studiować tej sztuki na co dzień? Obraz o tym samym tytule przedstawiony na poniższej aranżacji będzie bardzo dobrym motywatorem.

obraz pocałunek paski

Miłość i potrzeba bliskości tkwi w naturze człowieka. My uchwyciliśmy ten piękny dualizm miłości i natury na naszym obrazie! Koniecznie obejrzyjcie go tutaj.

obraz pocałunek drzewa

„Taniec żywiołów” to kolejna propozycja w temacie pocałunku. Dostępny aż w 5 wariantach kolorystycznych. Wpasuje się więc w każde wnętrze!

obraz pocałunek błękitny

obraz pocałunek czerwony

obraz pocałunek kolorowy

obraz pocałunek fioletowy

obraz pocałunek brązowy

Pierwsza miłość to często też pierwszy pocałunek. Obraz „Przymierze serc” to sentymentalna podróż do młodzieńczych lat, która przypomni Wam te piękne momenty Waszego życia.

obraz miłość noc

Pocałunek to chwila. To efemeryczne „Porozumienie bratnich dusz”, które może przerodzić się w coś stałego – miłość.

obraz pocałunek dym