Drzewo to odwieczny symbol mądrości i odradzania się. Można by sądzić, że motyw ten w sztuce już dawno został wyczerpany i nic więcej nie ma prawa wyjść spod pędzli artystów. Trzeba jednak przyznać, że temat ten stanowi dla świata sztuki źródło inspiracji, które nigdy nie wysycha. By udowodnić, że z twierdzeniem tym można się bez wahania zgodzić, przygotowaliśmy dla Was przegląd kolekcji VAKU-DSGN, w której prezentujemy zaledwie wycinek projektów, których motywem przewodnim jest drzewo. Zobaczcie sami, jak wielowymiarowym wzorcem stał się w naszej twórczości!

obraz z motywem drzew

Abstrakcyjna kompozycja w tonie brązów i beżu. Drzewa w jesiennym wydaniu dopełnią melancholijną i stonowaną aranżację.

drzewo z kolorowymi liścmi

Drzewo jako symbol energii i piękna. Barwne liście na tle przydymionego tła akcentują ekspresję wydobytą z jego wnętrza, jaką podziwiać możemy w okresie jego największego rozkwitu.

abstrakcja - turkusowe i zielone drzewa

Obraz „Proste historie” to alegoria długowieczności, jaka przypisywana jest drzewom. Korony drzew w formie słoi potęgują metaforyczny wydźwięk tego abstrakcyjnego dzieła.

drzewo w turkusie

Kolejna odsłona jaką stawia przed nami motyw drzewa w sztuce. Drzewo jako symbol mądrości i oświecenia. „Przełom awangardy” to obraz, poprzez który pragniemy przekazać, że tylko dzięki jasności umysłu możemy dostrzec dualizm panujący w świecie.

drzewa w płomieniach

Wystawny, elegancki i szlachetny – tak w trzech słowach można opisać obraz „Za siedmioma lasami”. Idealnie wkomponuje się w salon w skandynawskim stylu.

zimowy pejzaż z drzewami

Przed Wami piękny zimowy pejzaż w brzozowym gaju. Kolorowe refleksy przeplecione z śnieżną bielą stanowią niezwykle ciekawy efekt wizualny.

obraz z zielonymi drzewami

Drzewa w kolorze, w którym jest im najpiękniej.  Paleta zielonych barw oprawiona w ramy obrazu.

magiczne drzewo

Ostatni z obrazów skrywa w sobie magiczną moc. Drzewo w błyskotliwej aurze kolorów stanie się pięknym dopełnieniem Waszych aranżacji.

Jak podoba Wam się ta różnorodna porcja inspiracji? Jeśli chcielibyście poznać więcej podobnych projektów zapraszamy do naszego sklepu internetowego (link).