Artystyczny twist – malowany obraz drukowany na płótnie

Wybierając grafikę na płótnie stajemy przed podstawowym dylematem, czy wybrać obraz malowany czy drukowany. Pomimo podstawowych różnic wynikających ze specyfiki powstawania obu form dekoracji ściennej istnieje możliwość, by połączyć te dwa rodzaje sztuki w jedną. Malowany obraz drukowany na płótnie to rozwiązanie, które zadowoli Twój budżet. Jednocześnie zachowuje artystyczne oblicze dekoracji. Jeśli zdecydujesz się na ozdobę wnętrza w tej postaci, z przyjemnością wprowadzimy Cię w jej świat. Kolekcja malowanych obrazów drukowanych na płótnie od VAKU-DSGN udowodni Wam, że warto docenić tę dziedzinę sztuki użytkowej.

malowany obraz drukowany na płótnie do sypialni

Dlaczego warto postawić na nasz produkt?

Z myślą o Klientach, którzy cenią sobie kunszt prawdziwych Artystów postanowiliśmy stworzyć kolekcję, która będzie łączyć w sobie znamiona malowanych i drukowanych obrazów na płótnie. Ręcznie malowane grafiki zostały zeskanowane i odpowiednio dopracowane na potrzeby druku cyfrowego. W rezultacie Kupujący otrzymuje wysokiej klasy wydruk na płótnie, który nie jest jedną z wielu dostępnych w Internecie stock’owych grafik. Za jej płótnem stoi prawdziwy Twórca, który w każdą pracę wkłada w pełni swój talent, rzemieślniczy kunszt i wyobraźnię.

malowany obraz drukowany na płótnie do sypialni

Bogata kolekcja obrazów od VAKU-DSGN

Romans sztuki malowanej ze sztuką cyfrową w VAKU-DSGN zrodził bogatą kolekcję obrazów o szerokim wachlarzu tematycznym. Wśród nich znajdziecie barwne pejzaże, motywy miłosne czy nowoczesne abstrakcje. Stale poszerzana oferta sklepu zapewni niezapomniane wrażenia estetyczne, przy jednoczesnym zachowaniu balansu między wystrojem wnętrza na wysokim poziomie a stanem naszego portfela.

minimalistyczny obraz na płótnie z motywem miłośnym

Coraz bliżej ideału…

Producenci obrazów na płótnie, coraz częściej stawiają sobie poprzeczkę nieco wyżej. Ograniczenie się do wykonania malowanego obrazu na płótnie tylko z poziomu prototypu odchodzi powoli do lamusa. Często idą o krok dalej, wykorzystując dobrodziejstwa, które zbliżają obraz do oryginalnego egzemplarza. W zadaniu tym pomaga technika premium print, polegająca na nałożeniu na obraz w odpowiednie miejsca bezbarwnego żelu, który ma za zadanie odwzorować ślad narzędzia malarskiego. Oprócz tego, obraz możemy uraczyć werniksem, który doda grafice połysku.

abstrakcyjny obraz do sypialni

Wysokiej jakości kopia czy oryginał?

Podsumowując, malowane obrazy drukowane na płótnie mają zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Odbiorcy zorientowani na sztukę tradycyjną nie zawsze docenią nawet najlepiej wykonaną kopię w technice cyfrowej. My jednak jesteśmy zdania, że przy wykorzystaniu dostępnych technik odwzorowanie pierwowzoru jest bardzo bliskie ideału. A jakie jest Wasze zdanie w tej materii?

malowany obraz drukowany na płótnie z motywem żurawi