Dodajemy Waszym wnętrzom pazura! Przed Wami kolekcja obrazów z dzikimi zwierzętami, zaprojektowana z myślą o wszystkich tych, którzy czują zew natury.

PIÓRA

Motyw piór od kilku sezonów przewija się wśród dekoracyjnych trendów. Sięga po nie styl skandynawski, eko i etno. Ten modny detal stał się inspiracją dla naszych obrazów. Poniżej dwie aranżacje: na jednej z nich obraz „Karnawał kontrastów” utrzymany w tęczowych barwach, na drugiej nieco bardziej stonowana propozycja – tryptyk  „Urok ptasich piór”.kolorowe pióra

pióra tryptyk

JELENIE

Ikona skandynawskiego wzornictwa. Są już wszędzie – na koszulkach, kubkach czy poszewkach na poduszki. Od dziś mogą zawitać również na Waszych ścianach. Która propozycja bardziej przypadła Wam do gustu? Dajcie znać w komentarzach!

jelenie skandynawski

24001-whd1

SOWY

Miłośników tych puchatych zwierzątek znajdziemy w każdym zakątku świata. Mało kto podziwiał je na żywo, ale kochamy je wszyscy! Naszym numerem jeden jest zdecydowanie kolorowa sowa, którą możecie nabyć w naszym sklepie internetowym.

kolorowa sowa

obraz z sowami

LEŚNI PRZYJACIELE

Dzięki efektowi double exposure uchwyciliśmy całą esencję dzikiej natury. Nieposkromione zwierzęta i dziewicze lasy na jednym obrazie! To motywy, które pozwolą Wam zapomnieć o rutynie codzienności. Przenieście się z nimi w najbardziej dzikie zakątki Waszej wyobraźni.

obrazy z lisami

obraz z żubrem

obraz z niedźwiedziem

TYGRYS

Tygrys to zwierzę, które dzikość ma we krwi. Obraz z nieokiełznanym spojrzeniem tygrysa ożywi każde wnętrze. Dodatkowo, będziecie mogli wreszcie naprawdę odpocząć. Ten obraz będzie miał na wszystko „oko” 😉

oko tygrysa

Jeśli macie ochotę oswoić własne dzikie zwierzę, zapraszamy do naszego sklepu. wspomniane wzory znajdziecie tutaj:

obraz z tygrysem

obraz z niedźwiedziem

obraz z żubrem

obraz z lisami

obraz z piórami 01902-eb10 36301-eb10 24001-eb10 25301-eb10 obraz z sowami