Dreszczyk emocji od VAKU-DSGN – wnętrzarskie inspiracje na Halloween

Moda na Halloween przywędrowała do nas wprost ze Stanów Zjednoczonych i już chyba na dobre zagościła w naszej kulturze. Coraz więcej osób decyduje się na przyozdabianie mieszkań i domów elementami typowymi dla tego amerykańskiego święta, a gromadki dzieci pukających do drzwi ze znamiennym „cukierek albo psikus” nikogo już nie dziwią. Na pytanie czy moda na Halloween może stać się inspiracją dla dekoratorów wnętrz odpowiadamy – oczywiście. Tematykę tę można odczytywać dosłownie i w przenośni, a przekonacie się o tym sami, jeśli zdecydujecie się z nami zostać chwilę dłużej 😉

Obrazy na płótnie - halloween

KLUCZ TO KOLORY

Kolory charakterystyczne dla Halloween to czerń, pomarańcz, szarości i biel. Z tej palety barw można stworzyć niezwykle stylowe i eleganckie aranżacje, których wystrój nie będzie przewidywalny i oczywisty. Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziecie na zdjęciach poniżej:

Wystrój wnętrz - halloween

Wystrój wnętrz - halloween

Prawda, że stylowo? Żółte, pomarańczowe i czarne dodatki będą elementami uniwersalnymi, wpisującym się w najnowsze trendy. Nowy wystrój Waszego mieszkania nie będzie więc „straszył” po zakończeniu halloweenowych zabaw.

STRAAASZNE MOTYWY

Odrobinę niepokojące i intrygujące motywy na obrazach pomogą wnieść nutę hallowenowego nastroju do Waszych pomieszczeń. Upiorne damy, mroczny, ciemny las lub pajęcza sieć z pewnością uzupełnią wystrój Waszych mieszkań na imprezę z okazji Halloween. Jeśli pozostawicie je na dłużej w Waszych aranżacjach, staną się dekoracyjnym detalem, który przykuje wzrok niejednego gościa.

Obrazy na płótnie - halloween

Obrazy na płótnie - halloween

Obrazy na płótnie - halloween

HALLOWEEN NA CAŁEGO

Motyw Halloween w dekoracji wnętrz można potraktować również bardziej dosłownie. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji „z przymrużeniem oka”. Designerska zastawa w czarnym kolorze czy stylowy lampion imitujący pajęczą sieć – od dzisiaj każdy będzie chciał przyjść do Was na krem z dyni 😉

Wystrój wnętrz - halloween - dodatki

A co Was inspiruje w tym straaasznym święcie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. mmmm… w zasadzie to sama nnie wiem.. nieomal coś w nich mnie
    się podoba, ale ponadto może ciut przy dokuczliwe..

    mmm… pomyślę jeszcze: )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.