Górskim szlakiem – 10 pomysłów na dekorację ścienną, którą pokocha każdy podróżnik

Dewizą każdego górskiego freaka jest sentencja „W górach jest wszystko co kocham”. Czemu by więc nie przenieść nieco klimatu górskich wędrówek na ściany mieszkań? Nasza ekipa zebrała pokaźną ilość górskich motywów, które uprzyjemnią czas spędzony w domowym zaciszu wszystkim górskim zapaleńcom. Czy już macie ochotę je poznać? W takim razie zapraszamy!

TAJEMNICA GÓR

Obraz z górami

Górskie wędrówki są pełne tajemnic. Nigdy nie wiemy, czym zaskoczy nas nieprzewidywalna natura. Podróże to odkrywanie, a każde demaskowanie tajników przyrody niesie ze sobą coś pięknego. Może któreś nurtujące Was pytanie odkryje nasz obraz „Tajemnica gór” (link).

DWA ŚWIATY

Obraz z górami

Kupić bilet na pociąg, spakować plecak, ubrać się wygodnie, zabrać dobry humor. Oto lista zadań na najbliższy weekend. Zostawcie szum wielkiego miasta, zatopcie się w urodzie Bieszczad, Tatr, Karpat lub Sudetów. Przekonacie się na własnej skórze, że „Dwa światy” mogą istnieć na jednej planecie.

GÓRSKI SZLAK

Obraz z górami

Wiedzieliście, że kolory szlaków nie są związane ze skalą ich trudności? W rzeczywistości odróżniają one szlaki główne od szlaków łącznikowych i takich, które prowadzą do charakterystycznych miejsc. Wykwalifikowani podróżnicy podróżują nawet bez oznaczeń trasy, zdając się wyłącznie na swoją orientację w terenie i zdolność do oceniania znaków, jakie daje im przyroda. A jakimi typami podróżnika Wy jesteście? Podróżujecie zachowawczo, czy wolicie bardziej ekstremalną turystykę?

PODSTAWOWE SKŁADNIKI NATURY

Obraz z górami

Potraficie policzyć na palcach wszystkie podstawowe składniki natury? My polegliśmy. Każdy jej element jest na tyle niepowtarzalny, że nie jesteśmy w stanie powiedzieć, co uważamy za jej sedno. Jedno jest pewne – chęć do odkrywania coraz nowych jej składników mamy we krwi. A od czego zacząć poszukiwania? Może od wędrówki po górach? 😉

KROPLA LEŚNEGO TCHNIENIA

Obraz z górami

Gdzie i jak najlepiej odpoczywamy? Jedni twierdzą, że powinno się odpoczywać w ciszy i spokoju. Inni uważają zaś, że najlepiej odpoczywać aktywnie. A gdyby tak połączyć te dwa odmienne punkty widzenia? Takie rzeczy możliwe są tylko w górach!

SERCE SKANDYNAWII

Obraz z górami

Skandynawia została obdarowana przez matkę naturę przepięknym ukształtowaniem terenu. Znane na całym świecie norweskie fiordy przyciągają całą masę turystów, piękny łańcuch Gór Skandynawskich zadziwia swoją urodą, zimowe pejzaże Finlandii nie mają sobie równych. Całą magię Skandynawii zawiera również jeden z obrazów naszej kolekcji – „Serce skandynawii”. Od dziś może podarować Wam całe piękno tych krajobrazów na własność.

MONTE NEGRO

Obraz z górami

W umysłach każdego z nas jest szczyt, którego nie zdobędziemy. Widnieje w naszych głowach jako czarny punkt, którego nie jesteśmy w stanie osiągnąć. Dla jednego jest to zdobycie wymarzonej pracy, dla innych daleka podróż, jeszcze dla innych przełamanie swoich barier i słabości. A gdyby tak utrzeć życiu nosa i pokazać, że wszystko jest możliwe? Niech obraz „Monte Negro” będzie dla Was motywacją. Za każdym razem gdy na niego spojrzycie przypomnijcie sobie sentencję „Veni Vidi Vici”, która będzie drogowskazem do zdobywania życiowych szczytów.

WZGÓRZA NADZIEI

Obraz z górami

Górskie wędrówki to również czas na kontemplację. Wszechobecna natura sprzyja przemyśleniom, tworzeniu w głowie planów na przyszłość, analizowania rzeczywistości. Jeśli nie macie możliwości wyrwać się na krótką wycieczkę w góry, to możecie spojrzeć na obraz „Wzgórza nadziei”. Przeniesie Was w świat refleksji i zadumy.

MOUNT EVEREST MARZEŃ

Obraz z górami

Górskie wspinaczki, szczególnie te naprawdę ekstremalne, są często przezwyciężaniem samego siebie. Podczas najtrudniejszych etapów takich wędrówek przełamujemy własne słabości, zdobywamy się na trudne gesty i emocje, których nie doświadczyliśmy dotychczas w życiu codziennym. Takie sytuacje zainspirowały nas do stworzenia grafiki „Mount Everest marzeń”. Niech przypomina Wam o tym, że możecie i potraficie więcej. Patrząc na niego bądźcie z siebie dumni!

PIĘKNO GÓR

Obraz z górami

Chyba każdy z nas przyzna, że góry są najpiękniejsze zimą. Otulone białym puchem, tworzą niepowtarzalny klimat, do którego pragniemy powracać by oddać się w wir białego szaleństwa. Wielbiciele narciarskiego szusowania – oto obraz idealny dla Was!

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Artykuł niczego sobie. Będę tu częściej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.