Jaki prezent ślubny wybrać dla młodej pary?

Otrzymaliście zaproszenie na wesele, a prezent ślubny dla młodej pary spędza Wam sen z powiek? Istnieje cała lista oczywistych i powtarzalnych prezentów, wśród których popularnością cieszą się obecnie vouchery na doznawanie wspólnych przeżyć, kwiaty i kartka z gotówką, tekstylia czy sprzęt gospodarstwa domowego. Chcielibyście podarować jednak swoim bliskim coś wyjątkowego, co pozostanie na długo w ich pamięci? Postawcie na oryginalny obraz na płótnie! Upominek w formie grafiki może przybrać przeróżne formy. Kilka z nich przybliżymy w dzisiejszym artykule. Będzie nam bardzo miło, jeśli któreś z nich zainspirują Was do wykorzystania na najbliżej uroczystości zaślubin kogoś bliskiego z Waszej rodziny czy przyjaciół.

sezon ślubny 2022

Obraz na płótnie – drukowany czy malowany?

Wśród wybranych przez nas inspiracji znalazły się obrazy na płótnie. Jaką grafikę wybrać dla młodej pary z okazji ich ślubu? To kwestia indywidualna, uzależniona od kilku czynników. Pierwszym, a zarazem kluczowym z nich jest budżet, jaki mamy przeznaczony na prezent ślubny. Jeśli jest on skromniejszy, to świetnym pomysłem będzie oryginalny drukowany obraz na płótnie. Tematyka obrazu to także sprawa bardzo osobista, lecz mamy kilka sprawdzonych pomysłów jak ugryźć ten wątek. Oczywistym wyborem będzie tutaj tematyka miłosna. Możemy postawić również na motywy kwiatowe w stonowanej kolorystyce, które mogą zastąpić tradycyjny bukiet. Może się zdarzyć jednak, że obdarowywana para gustuje w mniej powtarzalnej dziedzinie sztuki jaką są obrazy malowane. Jest to na pewno bardziej kosztowny prezent, lecz można go potraktować jako swoistą inwestycję, jeśli wybierzemy dzieło dobrze zapowiadającego się artysty. Szeroką ofertę malowanych obrazów znajdziecie na portalu Gallerystore, gdzie znajdziecie prace młodych, zdolnych twórców.

Portret – szkic ołówkiem czy karykatura?

Kolejnymi propozycjami w temacie obrazu na prezent ślubny, które pragniemy z całego serca Wam polecić są szkic ołówkiem oraz karykatura. Wybierzcie najbardziej charakterystyczne zdjęcie obdarowywanej pary. Być może macie w posiadaniu zdjęcie z sesji narzeczeńskiej, fotografię z jednej z pierwszych randek, które wzbudzi w młodej parze sentymentalne łzy szczęścia. Pamiętajcie, że na wykonanie szkicu dobrej jakości potrzeba czasu i precyzji artysty. Warto więc o tym pomyśle pomyśleć nieco wcześniej. Do najbardziej zdolnych twórców ustawiają się dość liczne kolejki, więc na swoją pracę będziemy musieli trochę poczekać. Na drugim biegunie stawiamy karykaturę – formę sztuki, która przypadnie do gustu parze o dużym poczuciu humoru. Jesteśmy pewni, że osoby, które mają do siebie dystans z pewnością docenią tego typu prezent ślubny.

Prezent ślubny last minute – fotografia drukowana na płótnie

Może się zdarzyć, że mimo szczerych chęci codzienne obowiązki pochłaniają nas w takim stopniu, że jesteśmy zmuszeni odłożyć przygotowanie prezentu ślubnego dla młodej pary na ostatnią chwilę. W tej sytuacji możemy postawić na wydruk na płótnie fotografii młodej pary. Realizacja takich projektów jest zazwyczaj szybka. Obraz dotrze do nas w przeciągu kilku dni. Jeśli jednak nie mamy czasu czekać nawet tyle, to wiele firm oferuje obecnie vouchery podarunkowe. Młoda para może wykorzystać prezent nawet po ślubie, drukując najbardziej wyjątkowe fotografie z uroczystości zaślubin lub podróży poślubnej.

Podsumowując, prezent ślubny dla młodej pary w postaci obrazu na płótnie może stać się oryginalnym i niebanalnym podarunkiem, jeśli tylko podejdziemy do tematu z odpowiednim zaangażowaniem i wyczuciem gustu naszych bliskich. Jeśli zdarzy się, że postanowicie wykorzystać jeden z przedstawionych w dzisiejszym artykule pomysłów, dajcie znać w komentarzach jaka była reakcja młodej pary na otrzymany upominek 😉 Jesteśmy bardzo ciekawi ich reakcji!