Chociaż w naszych miastach i wsiach nie do końca jeszcze zawitała pełna kwiatów wiosna, a burzowe dni pojawiają się ostatnio całkiem często, to my już myślimy o wprowadzeniu przytulnych motywów fauny i flory w naszych wnętrzach – na stałe! Niezależnie od pogody! Wiecznie modne i zawsze nadające przytulny klimat – ciepłe brązy – bo o nich mowa, to propozycja dla wszystkich tych, którym marzy się natura na co dzień. Bliżej Matki Ziemi znajdziemy się dzięki motywom leśnym (szyszki) oraz detalom ze świata zwierząt (pióra). Poniżej inspirujące przykłady:

Tryptyk z motywem piór to idealnie wyważona kompozycja do sypialni. Uniwersalne połączenie bieli i brązów tworzy kojącą całość. Jeszcze tylko poduszka z motywem roślinnym i rozpływamy się w relaksującym pięknie natury.

Tryptyk z motywem piór to idealnie wyważona kompozycja do sypialni. Uniwersalne połączenie bieli i brązów tworzy kojącą całość. Jeszcze tylko poduszka z motywem roślinnym i rozpływamy się w relaksującym pięknie natury.

Kącik ze stolikiem kawowym to świetne miejsce na przyjemną rozmowę z bliską osobą. We wspólnych chwilach odpoczynku przy kawie na pewno inspirującym będzie widok na ścianę z tryptykiem.

Kącik ze stolikiem kawowym to świetne miejsce na przyjemną rozmowę z bliską osobą. We wspólnych chwilach odpoczynku przy kawie na pewno inspirującym będzie widok na ścianę z tryptykiem.

 

Powyższy salon to rewelacyjna aranżacja z zastosowaniem naszych obrazów. Ponad dwumetrowa ściana ożyła pełnią różnych odcieni brązu, które nawiązują do koloru poduszek i ozdób. Motyw natury - w piórach - świetnie nawiązuje do liściastego wzoru dywanu - aż chce się wypocząć w takim salonie!

Powyższy salon to rewelacyjna aranżacja z zastosowaniem naszych obrazów. Ponad dwumetrowa ściana ożyła pełnią różnych odcieni brązu, które nawiązują do koloru poduszek i ozdób. Motyw natury – w piórach – świetnie nawiązuje do liściastego wzoru dywanu – aż chce się wypocząć w takim salonie!

Tryptyki – także te z naturą – szczególnie się Wam spodobają, jeżeli posiadacie większą powierzchnię ściany do zagospodarowania i jeden obraz to za mało, by Was zadowolić. Chociaż dzieła trójczęściowe były domeną średniowiecza, dziś równie świetnie sprawdzają się w wystroju wnętrz. Dzięki motywowi powtarzającemu się na każdym z trzech obrazów stanowią świetną, kompletną tematycznie ozdobę, a za sprawą przerw pomiędzy nimi – zajmą większą powierzchnię jako spójna całość. Bawcie się – odległość pomiędzy obrazami można regulować, dzięki czemu nawet pięciometrowej długości ściana przestanie świecić pustkami i nabierze oryginalnego charakteru.

Jeśli jesteś przywiązany do swojego starego, drewnianego stołu w jadalni i nie chcesz się z nim rozstawać - mamy na to radę! Podkreśl oryginalny charakter jego drewna wieszając w pobliżu tryptyk w naturalnych brązach. Twoje wnętrze odzyska niepowtarzalny klimat przyjemnego kąta.

Jeśli jesteś przywiązany do swojego starego, drewnianego stołu w jadalni i nie chcesz się z nim rozstawać – mamy na to radę! Podkreśl oryginalny charakter jego drewna wieszając w pobliżu tryptyk w naturalnych brązach. Twoje wnętrze odzyska niepowtarzalny klimat przyjemnego kąta.

 

Mieszanie kolorów we wnętrzu to prawdziwa sztuka dekoracji - nawet pozornie najbardziej skrajne kolory mogą tworzyć zaskakująco spójną całość. Na powyższym przykładzie sypialnia w błękitach z delikatnymi dekoracjami w kolorze brązowym, podkreślonym dodatkowo obrazami z mocnym akcentem takiej samej barwy.

Mieszanie kolorów we wnętrzu to prawdziwa sztuka dekoracji – nawet pozornie najbardziej skrajne kolory mogą tworzyć zaskakująco spójną całość. Na powyższym przykładzie sypialnia w błękitach z delikatnymi dekoracjami w kolorze brązowym, podkreślonym dodatkowo obrazami z mocnym akcentem takiej samej barwy.

 

Jeżeli lubicie mieszać nowoczesność ze stylem country, to absolutnym 'must have' jest nasz tryptyk z szyszkami. Świetnie prezentuje się w kompozycji ze skórzaną sofą i drewnianą ławą, stanowiąc przewodni motyw salonu.

Jeżeli lubicie mieszać nowoczesność ze stylem country, to absolutnym 'must have’ jest nasz tryptyk z szyszkami. Świetnie prezentuje się w kompozycji ze skórzaną sofą i drewnianą ławą, stanowiąc przewodni motyw salonu.