Zgodzicie się lub nie, ale…. gdy urządzamy mieszkanie to zdarza nam się myśleć głównie o dekoracji pomieszczeń, w których przebywamy najczęściej. Pokój dzienny, zwany potocznie salonem, z pewnością do nich należy. To tam skupiamy swoje pokłady kreatywności, tam chcemy je prezentować odwiedzającym nasz dom znajomym czy po prostu samemu cieszyć się zbudowaną weń atmosferą. Obraz w salonie to oczywista oczywistość.

Podobnym  przykładem jest naturalnie sypialnia – chociaż zwykle nie przebywamy w niej tak długo, by móc dłużej podziwiać jej dekoracje, to wyobraźcie sobie sytuacje, gdy tuż przed snem rzucacie okiem na przytulny obraz z uspokajającym motywem kwiatowym. Od razu człowiek nastraja się do lepszego snu (w myśl popularnych ostatnio zasad feng shui!). Albo patrząc od drugiej strony – poranek – tuż po przebudzeniu, jeszcze leżąc w łóżku, przykryci ciepłą kołdrą, możemy zerknąć na abstrakcje na naszej ścianie. Pobudzi ona nasze zmysły do pracy, zainspiruje do niesztampowego myślenia, a do tego – nigdy się nie znudzi!

A co gdyby wyjść poza schematy i udekorować inne pomieszczenia? Puste ściany kuchni zapełnijmy owocami lub kawą. W łazience, podczas gorącej kąpieli, zadumajmy się nad motywem abstrakcyjnym, a dziecku – w jego pokoiku – zapewnijmy wesołe psiaki w pełnym kolorów stylu pop-art! Poniżej kilka przykładów:

Przekrój cytryny w czterech kolorach to świetny motyw do każdej nowoczesnej kuchni. Komponuje się zarówno z białymi meblami jak i krzesłami o ostrym odcieniu czerwieni.

03201-whd2

Obrazy o ostrych kolorach to także świetny motyw w surowych wnętrzach pełnych sterylnej bieli. Swą mocną barwą nadają kuchni nowoczesnego charakteru.

02701-whd2

Oryginalny w swej formie napis z ziaren kawy to propozycja dla każdego smakosza pobudzającego, ciemnego napoju.
Uwaga – energetyzuje również spojrzenia!

 

Przewagą kompozycji wieloczęściowej jest dobrowolność sposobów zawieszenia na ścianie. W każdym momencie możesz odmienić swoją kuchnię i odkryć jej wygląd na nowo.

Przewagą kompozycji wieloczęściowej jest dobrowolność sposobów zawieszenia na ścianie. W każdym momencie możesz odmienić swoją kuchnię i odkryć jej wygląd na nowo.

01201-whd2

Płótno w łazience?! Jak najbardziej – nasze wydruki są bardzo trwałe w ekspozycji na światło UV, a także wodoodporne! Nie straszne im nawet mocne zachlapania.

03701-whd1

Spraw radość swojemu dziecku! Pełen barw tryptyk z uśmiechniętymi bulldogami francuskimi nada wesołego charakteru w pokoju Twojej pociechy! Dodatkowo niewielki format kompozycji będzie bezpieczny nawet wtedy, gdy dziecko postanowi sięgnąć rączką do wesołych pyszczków i niechcący strąci obrazek ze ściany.