Chyba wszyscy już się niecierpliwimy kiedy nadejdą długo wyczekiwane ciepłe, wiosenne dni. Podśpiewując pod nosem fragment piosenki Voo-Voo  o tym, że „ta zima kiedyś musi minąć. Zazieleni się, urośnie kilka drzew” spieszymy, by dostarczyć Wam namiastkę wiosny w postaci naszych obrazów. W dzisiejszym lookbooku pragniemy zaprezentować Wam kilka fotoobrazów z motywem kwiatów, które wprowadzą wiosenny akcent do Waszych wnętrz!

tulipany w wazonie

Tulipany w bieli – bukiet tulipanów w stonowanym, białym wazonie. Propozycja dedykowana wnętrzom w stylu minimalistycznym.

fotoobraz z tulipanem

Tulipanowe marzenie – tulipan w otoczeniu kobiecej aranżacji w bieli. To zdjęcie na płótnie pomoże Wam urządzić delikatną sypialnię!

fotoobraz z dzwoneczkami

Migotliwe dzwoneczki – klimatyczny fotoobraz z motywem liliowych dzwoneczków. Dekoracja ścienna, która ociepli pomieszczenie oraz doda wnętrzu charakteru.

fotoobraz z łubinem

Dziki łubin – doskonale wpisuje się w klimat stylu hygge. Spokój i harmonia „kwitnie” w całej okazałości.

obraz z drzewem wiśni

Wiśnia w rozkwicie – orientalne wiśniowe drzewo w okresie kwitnienia potrafi zmienić krajobraz w baśniową krainę. Jeśli chcecie, może zmienić także Wasze sypialnie!

fotoobraz z margaretkami

Margaretki w pastelach – delikatne płatki margaretek to idealny prezent na zbliżający się Dzień Matki. Kwintesencja wiosny zamknięta w ramy nowoczesnego obrazu.

fotoobraz z gerberą

Urokliwa gerbera – pastelowe wnętrze doskonale udekoruje minimalistyczny fotoobraz z motywem gerbery.

fotoobraz z krokusami

Krokusy w górach – śnieg w maju? Niestety, taką aurę mogliśmy podziwiać na początku tego miesiąca. Wiosna jednak nie daje za wygraną i prezentuje nam piękne, mocno fioletowe krokusy, które zwiastują, że ciepłe dni nadejdą już niebawem!