Sezon  urlopowy w pełni. Realizujemy swoje wakacyjne plany na które niecierpliwie oczekiwaliśmy cały rok. Bez znaczenia jest to czy postanowiliśmy spędzać lato nad pobliskim jeziorem czy postawiliśmy na daleką podróż w nieznane. Każde wakacyjne doświadczenie zostawia po sobie ślad w postaci wspomnień, które na długo pozostają w naszej pamięci. By przedłużyć brzmienie wakacyjnych wibracji wybraliśmy dla Was kilka pozycji obowiązkowych, które pozwolą zachować te pozytywne chwile na trochę dłużej.

„Copacabana”, „Think pink” oraz „Czar tropików” to trzy grafiki, które pokochają wielbiciele wypoczynku na tropikalnych wyspach. Przypominać będą o egzotycznej przyrodzie – niespotykanych u nas detali związanych ze światem fauny i flory!

obraz z liśćmi

obraz z flamingami

obraz z motywem wakacyjnym

„Egipskie noce” oraz „Skarbce faraonów” to fascynująca podróż w stronę orientu. Jeśli kochacie gorące piaski Sahary oraz nie jest Wam obojętna architektura monumentalnych piramid to te obrazy spełnią marzenia o wakacjach w Egipcie przez okrągły rok!

obraz w granacie i złocie

obraz z trójkątami

„Morze słów, ocean milczenia”, „Wiatr w żagle” oraz „Atramentowe ukojenie” ukontentuje każdego amatora wodnego szaleństwa. Bez względu na to czy Waszym wyróżnikiem jest podziwianie morskich fal z wygodnego leżaka na plaży czy oddawanie się szeroko pojętym sportom wodnym – te grafiki z pewnością przypadną Wam do gustu.

obraz z motywem morza

obraz z żaglówkami w stylu shabby chic

obraz z falami

„Lukrowe wierchy” oraz „Duch gór” dedykowane są wielbicielom górskich podróży. Dla wszystkich tych, którzy w górach zostawili swoje serce, a góry opisują w kategorii drugiego końca tęczy, gdzie znajduje się Eldorado, którego nie odnajdziemy w szarej rzeczywistości dnia codziennego!

obraz z motywem gór

góry na obrazie

Na sam koniec „Wolność po horyzont” oraz „Toskańskie wzgórza” – bo wakacyjny relaks to nie tylko piesze wędrówki i przygody. To także chwile w których na chwilę się zatrzymujemy, by podziwiać, kontemplować i wyciszyć się na moment!

obraz z pejzażem

obraz z Toskanią

A Wy którym typem urlopowicza jesteście?

 

Obrazy użyte w wizualizacjach: