Sunlight to jeden z kolorów przewodnich roku 2020 wytypowany przez prestiżowy Instytut Pantone. Wśród naszej bogatej kolekcji obrazów drukowanych na płótnie odnaleźliśmy kilka, które prezentują się wyjątkowo korzystnie w kolorze przybrudzonego, pastelowego różu.

portret kobiety

Nutę tego przyjemnego dla oka koloru przemyciliśmy na płótno minimalistycznego portretu, pt. „Laura”. Tu – zaprezentowany w towarzystwie wyrafinowanej, eklektycznej aranżacji, która wydobywa z grafiki jej artystyczne usposobienie.

obraz w kolorze sunlight

Kolor ten doskonale odnajduje się w towarzystwie pastelowych barw. Na zdjęciu w formie geometrycznego obrazu w stylu nowoczesnym.

obraz z motywem botanicznym

Sunlight nie boi się mocnych kontrastów. Nasza propozycja w tym temacie to motyw botanicznych liści zestawionych z delikatnymi tonami przydymionego różu.

obraz z różowymi kwiatami

A co powiecie na sunlight w minimalistycznym wydaniu? Grafika z motywem nowoczesnych kwiatów w kolorze różowym to nasz typ jeśli chodzi o kobiecy akcent we wnętrzu.

różowy obraz w stylu folklorystycznym

Na koniec sunlight w wydaniu folk. Na pozór niepołączalne bieguny – w rezultacie stanowią zestawienie przyciągające wzrok. Delikatny róż sprawdzi się w tym przypadku jako designerski dodatek do wnętrza.

Obrazy użyte na wizualizacjach:

sunlight - obraz na płótnie z motywem kobiety sunlight - obraz na płótnie z motywem kwiatowym sunlight - obraz w stylistyce folk sunlight - obraz z motywem geometrycznym sunlight - obraz z motywem liści w stylu botanicznym