Kolekcja obrazów z motywem marmuru od VAKU-DSGN

Marmur to jeden z najgorętszych trendów minionego roku. Niegasnąca popularność tego szlachetnego i eleganckiego surowca daje pewność, iż również w roku 2022 będzie często przewijał się we wnętrzarskich trendach. Zainspirowani i natchnieni jego wielowymiarowym pięknem stworzyliśmy kolekcję obrazów z motywem marmuru. Zobaczcie jak uświetnić wnętrze dekoracją ścienną, której tematem przewodnim jest wspomniany surowiec.

Obraz z motywem marmuru do sypialni

MARMUR W WYDANIU GLAMOUR

Marmur w swojej klasycznej formie zbudowanej na bazie czerni i bieli doskonale rozświetlą akcenty złota. W tej postaci tworzy szykowne zwieńczenie aranżacji w stylu Glamour. Obraz „Kanion życia”, który mieści w sobie wszystkie wspomniane walory, świetnie skomponuje się z welurowymi dodatkami w stonowanej kolorystycznie tonacji.

Obraz z motywem marmuru w stylu glamour

NIEODKRYTY POTENCJAŁ MARMURU

To dystyngowane połączenie z dużą dozą śmiałości wykorzystać można również we wnętrzach urządzonych w stylistyce Art-Deco. Do tego typu aranżacji polecamy nasz geometryczny obraz z motywem marmuru, pt. „Wierne wieże”, który wprowadzi typowy dla stylu Art-Deco porządek i dyscyplinę przestrzenną.

Obraz do kuchni z motywem marmuru

MARMUR W PRZESTRZENI KUCHENNEJ

Marmur często wykorzystywany jest również w dekoracji kuchni. Ten trwały i efektowny materiał służy w nich głównie do produkcji blatów lub stołów. Najczęściej, gdy spotykamy marmur w kuchennych i jadalnianych wnętrzach to w dużej mierze są to aranżacje w stylu Klasycznym i Tradycyjnym.

Obraz z motywem marmuru do jadalni

W tej odsłonie nasuwają nam się na myśl dwie grafiki na płótnie – fotoobraz „Perły i marmury” oraz „Marcepanowe delicje”. Oba projekty przedstawiają minimalistyczny wymiar marmuru. Stanowić będą delikatne zwieńczenie nienachalnej, klasycznej aranżacji.

Obraz z motywem eleganckiego marmuru

PALETA BARW MARMURU

Marmur z definicji jest również surowcem efektownym, luksusowym, pełnym przepychu. W naszej kolekcji znajdziecie również projekty, które podkreślają wszystkie te cechy. Wykorzystaliśmy w nich zdecydowane akcenty kolorystyczne takie jak kobalt, szafir, malachit czy szmaragd.

Modny obraz z motywem marmuru

W kręgu wspomnianych wyrazistych barw szczególnym sentymentem obdarzycie projekty: „Nienasycenie” oraz „Epilog snu” Obie grafiki okraszone są elementami złota.

Na „półkach” naszego sklepu odnajdziecie o wiele więcej obrazów z modnym marmurem. Zapraszamy do ich obejrzenia na naszej stronie internetowej VAKU-DSGN.

Jesteśmy pewni, że każdy z Was znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Obrazy z motywem marmuru od VAKU-DSGN:

 

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Ten efekt marmuru to coś genialnego. Sama w kilku wnętrzach mam taki motyw i powstrzymuję się, żeby do kolejnych pomieszczeń nie kupować nowych rzeczy właśnie w takim stylu. Ale chyba jednak na małe co-nieco się skuszę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.