Niewątpliwą zaletą obrazów z motywem abstrakcyjnym jest to, że pasują niemal do każdego rodzaju wnętrz. Wśród szerokiej oferty grafik abstrakcyjnych od VAKU-DSGN znajdziecie te, które wzbogacą wystrój nowoczesnego salonu, przytulnej sypialni, czy minimalistycznej kuchni. Dekoracje ścienne, które pragniemy Wam dziś zaprezentować zostały zaprojektowane  z myślą o wyjątkowych, modernistycznych aranżacjach.

obraz z motywem marmuru

„Rzeka życia” to inspiracja wnętrzarska, którą pokochacie od pierwszego wejrzenia. Łączy w sobie trzy obecnie najmodniejsze elementy w dekoracji – kolor złoty, marmur oraz głębokie odcienie koloru kobaltowego.

obraz abstrakcyjny

Druga propozycja to zdecydowane przeciwieństwo swojego poprzednika. Ekspresyjna paleta barw, która ożywi aranżację. Doskonale koresponduje z szarymi ścianami i białymi dodatkami we wnętrzu.

kolorowy obraz abstrakcyjny

„Odbicie deszczowego miasta” to z kolei projekt, który łączy w sobie nutę tradycji z nowoczesnością. To abstrakcyjne dzieło sztuki pasować będzie zarówno do nowocześnie jak i tradycyjnie urządzonego salonu.

abstrakcja w stylu industrialnym

Abstrakcyjne obrazy na płótnie często zyskują na atrakcyjności, gdy przemycimy do nich pierwiastki poszczególnych stylów wnętrzarskich. Na zdjęciu możemy zaobserwować zgrabne połączenie modernistycznej sztuki z industrialną formą.

artystyczny obraz abstrakcyjny

Drukowany obraz na płótnie z motywem abstrakcyjnym, pt. „Exodus” to ostatnia z dzisiejszych koncepcji na temat sztuki abstrakcyjnej, Ten nowoczesny dodatek, który nada aranżacji odrobiny awangardy!

Obrazy użyte na wizualizacjach: