Obrazy abstrakcyjne, które pokochasz w swoim wnętrzu!

Niewątpliwą zaletą dekoracji ściennych z motywem abstrakcyjnym jest to, że pasują niemal do każdego rodzaju wnętrz. Wśród szerokiej oferty grafik abstrakcyjnych od VAKU-DSGN znajdziecie te, które wzbogacą wystrój nowoczesnego salonu, przytulnej sypialni, czy minimalistycznej kuchni. Obrazy abstrakcyjne, które pragniemy Wam dziś zaprezentować zostały zaprojektowane  z myślą o wyjątkowych, modernistycznych aranżacjach.

obraz z motywem marmuru

„Rzeka życia” to inspiracja wnętrzarska, którą pokochacie od pierwszego wejrzenia. Łączy w sobie trzy obecnie najmodniejsze elementy w dekoracji – kolor złoty, marmur oraz głębokie odcienie koloru kobaltowego.

obraz abstrakcyjny

Druga propozycja to zdecydowane przeciwieństwo swojego poprzednika. Ekspresyjna paleta barw, która ożywi aranżację. Doskonale koresponduje z szarymi ścianami i białymi dodatkami we wnętrzu.

kolorowy obraz abstrakcyjny

„Odbicie deszczowego miasta” to z kolei projekt, który łączy w sobie nutę tradycji z nowoczesnością. To abstrakcyjne dzieło sztuki pasować będzie zarówno do nowocześnie jak i tradycyjnie urządzonego salonu.

abstrakcja w stylu industrialnym

Abstrakcyjne obrazy na płótnie często zyskują na atrakcyjności, gdy przemycimy do nich pierwiastki poszczególnych stylów wnętrzarskich. Na zdjęciu możemy zaobserwować zgrabne połączenie modernistycznej sztuki z industrialną formą.

artystyczny obraz abstrakcyjny

Drukowany obraz na płótnie z motywem abstrakcyjnym, pt. „Exodus” to ostatnia z dzisiejszych koncepcji na temat sztuki abstrakcyjnej, Ten nowoczesny dodatek, który nada aranżacji odrobiny awangardy!

Obrazy użyte na wizualizacjach:

obrazy abstrakcyjne - rzeka życia obrazy abstrakcyjne - z wnętrza do głębi obrazy abstrakcyjne - odbicie deszczowego miasta obrazy abstrakcyjne - diuna obrazy abstrakcyjne - exodus

← Previous post

Next post →

7 Comments

  1. Super. Uwielbiam abstrakcyjne obrazy. Idealnie komponuje się zwłaszcza na drugim obrazku 🙂

  2. Świetnie 🙂 Obrazy idealnie dopełniają wnętrza

  3. Niesamowite są te obrazy na płótnie! będę chciał zamówić coś dla siebie coś customowego dopasowanego do mieszkania tylko muszę pomyśleć jeszcze co konkretnie! wogóle super designy robicie, uwielbiam!

  4. Obrazy są niesamowite, Świetnie komponują się z całością. Inspiracja zaczerpnięta, co mnie cieszy. Być może sprawię sobie taki obraz.

  5. Obrazy naprawdę ciekawe. Chętnie powiesiłabym w swoim salonie. Wpis ciekawe. Polecę blog znajomym.

  6. Myślę, że takie obrazy to bardzo dobry pomysł. Na pewno sprawią, że wnętrze będzie oryginalne. Mnie osobiście bardzo się podobają takie abstrakcyjne obrazy. Sama mam ich kilka w domu. Mój mąż tez je bardzo lubi, także nie musimy się kłócić o to, czy kupić kolejny obraz. Bardzo podobają mi się wybrane obraz na zdjęciach. Są cudowne!

  7. Mam w domu 4 galerie z obrazami abstrakcyjnymi i to jedna z najlepszych dekoracji mojego domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.