Marzycie, by choć na chwilę zamienić betonową dżunglę w prawdziwą oazę dzikiej natury? Z nami jest to możliwe! W dzisiejszym wpisie postaramy się podpowiedzieć jak w samym centrum miejskiej dżungli poczuć się wyzwolonym od otaczającej szarości, smogu i innych „smaczków” które uprzykrzają życie w wielkiej metropolii. Udekorujcie mieszkanie zgodnie z najnowszymi trendami, które zmieniają wnętrza w prawdziwe botaniczne cuda! Wystarczy odpowiednie połączenie kolorów i materiałów, które nadadzą naturalny klimat. W aurę prawdziwej dżungli wprowadzą Was drewniane dodatki, jutowe dywany, rottenowe donice i wijący się bluszcz. W tak urządzonym wnętrzu nie może zabraknąć odpowiednio dobranej kolorystyki. Aranżację dopełnią butelkowa zieleń, khaki oraz inne, pokrewne odcienie przygaszonej zieleni.

Jeśli mamy zamiar uciec od miejskiej zabudowy i przenieść się w najgłębsze zakamarki dzikiej dżungli to nie może zabraknąć wszelkiego rodzaju ornamentyki w postaci liści. Dzięki niej będziemy mieli wrażenie jak gdyby wokół nas porastał deszczowy las tropikalny.

fotoobraz z paprocią
Fotoobraz z motywem paproci w kolorze ciemnej zieleni to idealna dekoracja ścienna wprowadzająca w klimat dzikiego lasu.
obraz z paprocią
Obraz „Anatomia zieleni” otworzy Wam drogę do poznania natury poprzez bezpośrednie doznania. W połączeniu ze stylem ECO tworzy duet doskonały.
obraz z sukulentem
A może zdecydujecie się na sukulenty w głębokim kolorze turkusu. Egzotyczny dodatek do nowoczesnych aranżacji.

Klimat dżungli pełnej dzikiej roślinności uzupełni również bogaty świat fauny.

Flamingi to jedne ze zwierząt, które kojarzą się nam z klimatem najgorętszych rejonów świata. Spotkamy je w Afryce i basenie morza śródziemnego. Od dzisiaj mogą również zagościć na ścianach Waszych mieszkań. Który model z wizerunkiem tego sympatycznego, tropikalnego ptaka wpasowuje się bardziej w Wasze gusta?

obraz z flamingami
Różowe flamingi na turkusowym tle otoczone wachlarzem tropikalnych liści. Obraz w energetycznych barwach, który ożywi wnętrze urządzone w stylu minimalistycznym. Na wizualizacji przedstawiony w towarzystwie sypialnianego łóżka ze stelażem do baldachimu, industrialnymi lampami i prostymi dodatkami w czerni i bieli.
obraz z flamingami
Sypialnia w stylu Hampton i „Czar tropików”, który znakomicie wpasowuje się w klimat luksusowego domku przy plaży. Flamingi, barwne egzotyczne ptaki, błękitna laguna oraz urokliwa, tropikalna flora ujęta w formie abstrakcyjnego obrazu.

A może by pokusić się o dekorację ścienną z motywem kolibra? Choć to ptak o najmniejszych gabarytach na świecie, potrafi zmienić wystrój wnętrza o 180 stopni.

obraz z motywem kolibra
Barwna grafika z motywem kolibra wprowadzi całą paletę tęczowych barw na ściany Waszych salonów. Potrafi ocieplić nawet najbardziej zimne, skandynawskie wnętrze. Ten nietuzinkowy element dekoracyjny doskonale współgra z naturalnym wykończeniem salonu w postaci drewnianej podłogi o nieregularnej fakturze.

 download full film Raw