Urządzacie pierwsze mieszkanie we dwoje i szukacie sposobu na urządzenie romantycznej sypialni? Dekoracja wnętrza obrazem z motywem miłosnym ułatwi Wam to zadanie! W naszej kolekcji odnaleźć można szerokie spektrum grafik o tematyce miłosnej. Przedstawiają miłość w aspekcie czysto fizycznym, w pełni duchowym, a także w formie platonicznego zauroczenia. Artyści od dawien dawna jako muzę swoich działań twórczych obierali miłość. Nic dziwnego – jest jednym z najbogatszych uczuć, jakimi zostaliśmy obdarowani. Sprawdźcie, jakie propozycje w tym temacie dla Was przygotowaliśmy. Być może znajdziecie wśród nich inspirację na prezent na rocznicę ślubu, lub walentynki.

ANTOLOGIA NAMIĘTNOŚCI

motyw miłosny na obrazie

Najczęściej wybierany Przez naszych Klientów motyw miłosny. Tytułowa „Antologia namiętności” odkryje przed Wami uroki miłości czystej, niewinnej i romantycznej. Liryczność obrazu podkreśla monochromatyczna kolorystyka oraz efekt double exposure. Grafika pięknie komponuje z wnętrzami urządzonymi w bieli i szarości.

METAFIZYKA MIŁOŚCI

motyw miłosny na obrazie

Łączy w sobie istotę miłości fizycznej jak i duchowej. Nonszalancka kompozycja ukazująca dwie sylwetki w miłosnym uścisku. Dostarczy miłosnych wrażeń aranżacjom w nowoczesnym stylu. Dostępna również w innych wersjach kolorystycznych: szarym, turkusowym oraz fioletowym.

SIŁA JEDNOŚCI

motyw miłosny na obrazie

To dzieło ukazujące cielesny wymiar miłości, który podobnie jak sfera duchowa stanowi istotny czynnik sztuki kochania. Posiądźcie arkana tej wiedzy wraz z naszą grafiką, która znakomicie prezentuje się w towarzystwie drewnianych dodatków.

MIŁOSNE KONFETTI

motyw serca na obrazie

Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? Dla wszystkich tych, którzy doświadczyli tej formy zauroczenia nie obca jest spontaniczna natura miłości. Kierującym się sercem, a nie rozumem polecamy tę właśnie formę sztuki. Dedykujemy ją również właścicielom wnętrz, którzy nie boją się odważnych kolorów.

MOST ZAKOCHANYCHromantyczny obraz

Ponoć pierwszą miłość pamięta się przez całe życie. Młodzieńcze miłości obfitują w szczery romantyzm. Nie obce są im szczególnie wieczorne spacery przy zachodzie słońca. Z myślą o tych pierwszych miłosnych doświadczeniach, które często pragniemy zachować w sercu na dłużej powstała ta oto grafika. Odnajdźcie dla niej miejsce w swojej sypialni!

KORZENIE MIŁOŚCImotyw drzewa na obrazie

Miłość określa się również mianem najsilniejszych i niewidzialnych więzi. Alegorią tych doświadczeń jest obraz na płótnie „Korzenie miłości”, który udowadnia, że miłość to uczucie, które towarzyszyć może nam przez całe życie.

OKTAWY MIŁOŚCI

motyw pocałunku na obrazie

To przeniesiona na płótno forma miłości platonicznej, która istnieje tylko i wyłącznie w naszych wyobrażeniach. Jej piękno tkwi w tym, iż możemy tworzyć własne, idealne miłosne scenariusze. Mimo, iż mogą nigdy nie ujrzeć światła dziennego to są wyjątkowym doświadczeniem duchowym. Grafika pięknie dopełni Wasze salony urządzone w stylu eklektycznym.

DRZEWO MIŁOŚCI

motyw serca na obrazie

Zwieńczeniem małego fragmentu naszej kolekcji motywów miłosnych jest obraz „Drzewo miłości” – grafika, która udowadnia, że doświadczanie jej niesie za sobą całą paletę barw. Od tych zimnych i nieskruszonych po prawdziwie ciepłe i żarliwe.

Która z naszych propozycji jest najbliższa Waszemu sercu? Czy obdarowalibyście ukochaną osobę którymś z obrazów? Dajcie znać w komentarzach!

Obrazy wykorzystane na wizualizacjach:

Romans w barcelonieMiłosne konfettiDrzewo miłościMost zakochanychOktawy miłościSiła jednościKorzenie miłości

Metafizyka miłości

Antologia namiętności