Jakie macie pierwsze skojarzenie z obrazami na płótnie? Nam przychodzą na myśl olejne dzieła wielkich artystów stanowiące kulturowe monumenty, często niedostępne dla przeciętnego odbiorcy. Trzeba przyznać, że sztuka zza muzealnych barierek stawia przed sobą symboliczną granicę, która mówi nam, że nie jest dostępna dla wszystkich.

obraz do sypialni

„Antologia namiętności” – obraz stworzony do wysublimowanych sypialni w bieli i szarościach. Zachwycający i niepowtarzalny – dzięki głębi uzyskanej przy pomocy techniki double exposure.

Dzisiejsza sztuka jest bardziej przyjazna, wychodzi naprzeciw potencjalnemu widzowi. Współczesna nam technologia pozwala na tworzenie grafik za pomocą sprzętu komputerowego i jej masowego rozpowszechniania.

obraz do kuchni

„Odbicie deszczowego miasta” – artystyczna abstrakcja nowoczesna do salonu i kuchni. Rozświetla wnętrze całą gamą kolorów!

Druk na płótnie otworzył furtkę współczesnym artystom. Dzięki niemu malarstwo i grafika nie jest już niedostępnym trofeum zamkniętym pod złotym kloszem. Każdy, komu nie obce są estetyka i zamiłowanie do sztuk pięknych może z całą śmiałością złapać we własne ręce pewną cząstkę tej materii.

grafika do salonu

„Wyzwolenie” – to punkt w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. Uniwersalna a zarazem wyjątkowa grafika, która odnajdzie się niemal w każdym stylu wnętrzarskim.

Z taką misją tworzymy dla Was – chcemy, by sztuka gościła w Waszych domach, mieszkaniach, miejscu pracy czy relaksu. By towarzyszyła Wam na co dzień. Pragniemy, by sztuka była dla Was i o Was a nie, byście Wy byli dla sztuki.

grafika do minimalistycznego salonu

„Tchnienie wolności” to obraz do salonu, który sprawia, że sztuka malarska i druk na płótnie mają okazję osiągnąć wspólny mianownik.

Tym przesłaniem chcielibyśmy otworzyć dzisiejszy LOOKBOOK, w którym przygotowaliśmy coś, co być może jeszcze bardziej otworzy Was na sztukę. Dzisiejszy przegląd grafik na płótnie to zestaw naszych bestsellerów w rozmiarze 80×80 cm, które na stałe zagościły w naszej ofercie.

obraz do sypialni

„Dusza z antracytu” – portret kobiety, który urzeka. Bez względu na upływający czas jego uroda rozkwita z każdym dniem.

Dlaczego znane Wam już obrazy miałyby być czymś wyjątkowym? Mamy ku temu dwie przesłanki: pierwsza jest taka, że dostosowaliśmy się do Waszych oczekiwań – mniejsze rozmiary z pewnością będą bardziej przyjazne dla Waszych wnętrz – szczególnie kawalerek. Po drugie – mniemamy, że poznaliśmy się z Wami na tyle, iż ta wyselekcjonowana część naszej oferty trafi do Was w stu procentach.

„Metafizyka miłości w szarościach” to najromantyczniejszy obraz w ofercie VAKU-DSGN. Stał się talizmanem niejednej zakochanej pary!

Niektórzy mogą uważać, że nowoczesne obrazy drukowane na płótnie nie oddadzą w stu procentach kunsztu tradycyjnych obrazów.  Jest w tym oczywiście trochę prawdy, nie można na równi stawiać tych dwóch odrębnych technik. Staramy się jednak, by jakość i artyzm naszych dzieł szedł ze sobą w parze.

obraz do jadalni

„Żurawie nad rozlewiskiem” klasyka ujęta w ramy obrazu na płótnie. Delikatne szarości podbijają akcenty bieli, fioletu i czerni. Spójny i elegancki dodatek do stylowego salonu.

Czy Warto więc przeżyć przygodę ze sztuką, która dostępna jest „od ręki”? Jasne! Jeśli tylko idziecie z duchem czasu i nie zamykacie się na utarte przekonania, docenicie kunszt sztuki nowoczesnej. Kto wie, być może zaskoczy Was na tyle, że nie będziecie mogli oderwać od niej oczu?

obraz w kwadracie grafika w kwadracie portret w kwadracie szary obraz w kwadracie żurawie w kwadracie

odbicie w kwadracie

dekoracja w kwadracie