LOOKBOOK. Nowy trend w jadalni – różne krzesła przy stole

Nadszedł kres wnętrzarskiej nudy w jadalniach! Gotowe zestawy odchodzą do lamusa, a ich miejsce zajmują awangardowe rozwiązania nadające wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Ustawcie różne krzesła przy stole według obranego aranżacyjnego klucza i cieszcie się oryginalnym wnętrzem.

 Jak dobrać krzesła by nie popełnić designerskiego faux pax? To bardzo proste. Możemy połączyć ten sam model krzeseł, dobierając różne kolory. Aby uniknąć aranżacyjnego chaosu możemy posłużyć się modną a zarazem bezpieczną skandynawską paletą barw (czerń, szarość, biel). Efektowny może być również dobór różnych modeli krzeseł (nawet w różnych stylach!) w tej samej lub podobnej gamie kolorystycznej. Dobrze prezentują się także kombinacje łączące w sobie różne style, np. nowoczesny i vintage.

Rzućcie okiem na naszą galerię i dajcie znać, które połączenie jest Waszym faworytem 😉

nowoczesny obraz z motywem geometrycznym

Szykowna jadalnia w stylu eklektycznym. Krzesła wykończone w macie, odmiennej kolorystyce lecz spójnym wzornictwie. Obraz dobrany do wnętrza łączy w sobie cechy nowoczesnych heksagonalnych kształtów i wintydżową nastrojowość.

obraz z motywem kwiatowym

Wnętrze urządzone w rustykalno-futurystycznej stylistyce. Połączenie naturalnych komponentów i geometrycznych wzorów. Krzesła dobrane do wnętrza noszą w sobie cechy całego wachlarza stylów wnętrzarskich. Poczynając od tradycyjnego drewnianego siedziska, poprzez przestrzenny, geometryczny model w bieli oraz osławione w 2016 roku krzesło DAW, po projekt obrotowego krzesła w industrialnym wydaniu.

minimalistyczny obraz z domkami

Skandynawskie mieszkanie typu studio z elementami loftowego wystroju. Modne krzesła wpisują się idealnie w klimat obu stylów. Wykorzystane w poprzedniej aranżacji obrotowe krzesło zostało tym razem zestawione z lekką, nowoczesną formą w odcieniu żółci i mocniejszym akcentem siedziska wzorowanego na żeliwny, postarzany design.

obraz z motywem jelenia

Minimalistyczna jadalnia w której zostały wykorzystane te same modele krzeseł w tradycyjnym stylu. Świeżości i polotu dodaje całości różnorodna kolorystyka utrzymana w skandynawskim klimacie czerni, szarości, bieli i naturalnego drewna.

obraz z mikrofonem

Awangardowa aranżacja z nutą artyzmu. Nowoczesny stolik w stylu digi-pop w towarzystwie nowoczesnych krzeseł w odważnym połączeniu czerni i żółci.

minimalistyczne mieszkanie

Minimalistyczne mieszkanie, któremu charakteru dodają efektowne dodatki prostego, nowoczesnego wzornictwa. Krzesła dobrane zgodnie z najnowszymi wnętrzarskimi trendami.

 

Obrazy użyte na wizualizacjach:

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Trend z różnymi krzesłami do jadalni ostatnio szturmem wbija się w kolejne mieszkania i domostwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.