obraz z napisem

obraz typograficzny

W dzisiejszym artykule pragniemy przedstawić nową kolekcję VAKU-DSGN, której motywem przewodnim są napisy o charakterze motywacyjnym, humorystycznym i romantycznym. Obrazy z napisami to pomysł na minimalistyczną a zarazem wymowną dekorację ścienną. Sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Obrazy z wyjątkowym przesłaniem odnajdą swoje miejsce w niemalże wszystkich znanych Wam stylach wnętrzarskich! Gotowi, by poznać ten wyjątkowy fragment naszej kolekcji?

napis na płótnie

obraz z napisem

Dekoracja ścienna z motywem typograficznym może okazać się pomysłem na prezent, wyrazem podziękowania, bodźcem do działania jak również sposobem na wyrażenie słów, których nie mamy odwagi wypowiedzieć osobiście. Ta prosta forma dekoracyjna kryje więc w sobie szerokie zastosowanie, nie ograniczające się wyłącznie do przyozdobienia ścian naszego mieszkania.

obraz typograficzny

napis na płótnie

Obrazy typograficzne od VAKU-DSGN mają formę kaligraficznych napisów w czarno białej konwencji. Ich minimalistyczna forma daje niebywałe pole do popisu przy urządzaniu wnętrz. Ich neutralność i uniwersalność sprawia, że pasują zarówno do wnętrz vintage, nowoczesnych czy nawet skandynawskich.

obraz z napisem

obraz typograficzny

Kolekcja obrazów z napisami to sześćdziesiąt stylowych płócien z różnym przesłaniem. Można je łączyć w dowolnych kombinacjach, tworząc wyjątkowe miejsce dla wyrażenia naszych uczuć, emocji i pragnień. Pojedynczo, w parach a może w formie tryptyku, wiszące na ścianie lub oparte na półce. W każdej formie prezentują się znakomicie!

napis na płótnie

obraz z napisem

Jeśli jesteście ciekawi całej kolekcji motywów typograficznych od VAKU-DSGN  to zapraszamy na naszą stronę internetową. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie!

Obrazy użyte na wizualizacjach:

obraz z napisemobraz typograficznynapis na płótnieobraz z napisem

obraz z napisem

obraz typograficznynapis na płótnie

obraz z napisem

obraz typograifczny

napis na płótnie