Keep calm and holiday mode on!

Wakacje powoli skłaniają się ku końcowi. Nieubłaganie zbliżają się jesienne dni. Co zrobić, by zatrzymać lato choćby na chwilę dłużej? Mamy na to receptę – obrazy z wakacyjnymi motywami sprawią, że zapach letniego powietrza będziecie czuć w swoich mieszkaniach nawet do następnych wakacji!

fotoobraz z ananasami

Na początek orzeźwiający fotoobraz z ananasem, który z pewnością przywróci wspomnienia o soczystych smakach lata!

fotoobraz z palmami

Palmy na tle bezchmurnego nieba to kwintesencja wakacyjnych podróży. Egzotyczne wyspy czy osławione plaże Miami? Gdzie spędzilibyście urlop pod palmami?

obraz z flamingami

Flamingi to zdecydowany must-have tegorocznych wakacji. Występują na tkaninach wakacyjnych ubrań i gadżetów. VAKU-DSGN przygotowało grafikę z motywem tych dystyngowanych ptaków. Mogą więc cieszyć oko również ze ścian Waszych mieszkań!

obraz z motywem morza

Nic bardziej nie uspokaja niż szum morskich fal. Podarujcie sobie „Atramentowe ukojenie” i cieszcie się relaksującym widokiem na co dzień.

fotoobraz z palmami

Lato = wodne szaleństwo! Nieważne czy jest to morze, pobliski staw, basen czy jezioro. W dobrym towarzystwie i przy sprzyjającej pogodzie zabawa będzie przednia!

obraz z mapą świata

A może mapa w głębokim błękicie? Zaznaczcie trasę wakacyjnej podróży i ruszajcie przed siebie 😉

fotoobraz fala

Dzikie plaże, morska bryza i Wy! Oto sposób na udany urlop. Nasz fotoobraz „Na fali” to taka duża pocztówka z rodzinnych wakacji.

obraz z krajobrazem

Lato to również czas, w którym górę nad rozumem bierze serce. Na wspomnienie gorących, wakacyjnych miłości przygotowaliśmy dla Was romantyczny obraz, pt. „Długowieczny las”.

 

Jak Wam się podoba porcja wakacyjnych motywów od VAKU? Który z nich najbardziej kojarzy Wam się z latem? Dajcie znać w komentarzach!

 

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Mapa w błękicie i ostatni to moi faworyci zdecydowanie 🙂 Z takim wystrojem to można powiedzieć o wakacjach przez cały rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.