Sypialnia to główne miejsce relaksu po ciężkim dniu.  Warto więc zadbać, aby tej najintymniejszej części naszego domu nadać odpowiedni dla wyciszenia i odprężenia klimat. Aurę nastrojowości i ciepła możemy stworzyć poprzez odpowiednie oświetlenie. Możliwości jest wiele – lampy sufitowe, kinkiety, lampki nocne lub stojące  – wybór należy do Was! Pamiętajcie jednak o tym, że stworzenie przytulnego klimatu  wymaga dobrania odpowiedniego natężenia barwy światła. Musi być ono delikatne, rozproszone i dyskretne. Z drugiej strony mocne na tyle, aby umożliwić na przykład wieczorne czytanie ulubionej książki. Odpowiednie światło pomaga także podkreślić dekoracje ścienne w naszej sypialni.  Nie wahajcie się i już dziś nadajcie niepowtarzalny klimat swoim obrazom.

obraz home na drewnie fioletowy

Czteroczęściowy obraz HOME o wymiarach 4x40x40 w tonacji fioletu nada niepowtarzalny klimat Twojej sypialni. Design imitujący drewno doda Twojemu wnętrzu nutkę rustykalności i pozwoli oddać się relaksującym, sielankowym myślom.

obraz pióra tryptyk

Plemienne kultury obu Ameryk mają w sobie coś przyciągającego. Motywy koralików, frędzli, piór czy azteckich wzorów zainspirowały już niejednego artystę. Są też bardzo modnym elementem dekoracji wnętrz. Obraz z motywem indiańskich piór z pewnością urozmaici wnętrze niejednej sypialni!

obraz niebo gwiazdy galaxy

Obraz z motywem w stylu galaxy to idealna dekoracja ścienna, której klimat można podsycić odpowiednim oświetleniem w sypialni.

obraz kobiety twarze

Siedem kobiet w Twojej sypialni? Ten sen może stać się jawą dzięki obrazowi „Esencja męskiego życia” 😉

Czy wiecie, że?

Przy wyborze lamp w pomieszczeniach należy zwrócić szczególną uwagę na umiejscowienie  oświetlenia.  Od typu pomieszczenia zależy czy powinniśmy zdecydować się na oświetlenie ogólne, kontrastowe, pośrednie czy też robocze. W przypadku sypialni polecamy typ oświetlenia pośredniego, które jest komfortowe dla oczu. Najlepiej sprawdzają się lampy kinkietowe – ścienne, projektorowe i sufitowe. Jeśli chcecie, by światło lepiej się odbijało, pomalujcie ściany Waszego wnętrza na jasne kolory. Czy teraz, wszystko jest „jasne” 😉 ? No to do dzieła!

obraz wiśnia drzewo

Macie czasem ochotę oddać się drzemce pod kwitnącą gałęzią w wiśniowym sadzie? Ten obraz spełni to marzenie nawet w ciemny, zimowy wieczór!

obraz miasto noc

Mamy też coś dla nocnych marków! To propozycja dla wszystkich inspirujących się miastami, które nigdy nie śpią.

obraz kobieta motyl

Rubinowe muśnięcie motyla jednym dotykiem sprawi, że oddasz się błogim snom.

obraz zachód słońca drzewo

Wszyscy wiemy, że najprzyjemniej wypoczywa się w otoczeniu ciepłych barw. Obraz z motywem zachodu słońca z pewnością sprzyja wieczornemu odprężeniu, a na dodatek przypomina ciepłe, letnie, wakacyjne wieczory.