Nieśmiało myślimy już o pierwszych podmuchach wiosennego wiatru. Niebawem natura ponownie obudzi się do życia, zakwitną kwiaty, pojawią się pąki na drzewach. VAKU-DSGN  po raz kolejny udowadnia, że kwiaty we wnętrzu można pielęgnować cały rok, a tych okutych w ramy obrazów na płótnie nie trzeba nawet szczególnie pielęgnować, by zachwycały swoją urodą. Ba! Odpowiednio dobrane będą pasować niemal do każdej stylizacji. Zobaczcie sami!

PROWANSALSKA LAWENDA

fotoobraz z motywem lawendy

Myśląc o stylu prowansalskim od razu jawi nam się przed oczami lawenda – wonna, delikatna i kobieca. W swojej naturalnej formie możemy cieszyć się nią wyłącznie w okresie letnim. Namiastkę jej urokliwego piękna możemy jednak zachować na nieco dłużej dekorując wnętrze jasnymi odcieniami fioletu i lila. Wielosezonową ozdobą stać się może również jeden z naszych obrazów – „Lawendowe marzenie”.

RUSTYKALNE POLA

fotoobraz z motywem pola w stylu rustykalnym

Sielski klimat wsi w pełni oddaje styl rustykalny. Naturalne drewno, wiklina oraz dodatki o ruralistycznym nacechowaniu zbudują klimat prawdziwego wiejskiego domu. W podsyceniu tego klimatu z pewnością pomoże fotoobraz „Oddech lata” na którym podziwiać możemy przepiękny kadr skąpanych w promieniach słońca kłosów zbóż.

BOTANIKA I SUKULENTY

fotoobraz z motywem sukulentu

Pozostając w temacie czystej naturalności nie może zabraknąć naszego kolejnego projektu, pt. „Urokliwość zieleni”. Ujęcie makro skierowane wprost na liście jednego z sukulentów w kolorze naturalnej szałwii znakomicie wpisze się w modny ostatnio styl botaniczny. Tuż obok kolekcji kaktusów lub dodatków z motywem uwielbianej przez amatorów naturalistycznej dekoracji wnętrz – liści monstery – będzie prezentować się naprawdę dobrze!

ORIENTALNA WIŚNIA

fotoobraz z motywem kwitnącej wiśni

Wprost z naturalnego stylu botanicznego przenosimy się do dalekiej Japonii. Tu właśnie obiektem kultu rodzimych Japończyków stało się kwitnące drzewo wiśni. Czy wiecie, że czas w którym wiśnia w Japonii kwitnie na piękny bladoróżowy kolor doczekał się swojego święta? Przenieście choć trochę tego mistycznego przeżycia na ściany swoich mieszkań i powieście na nich delikatną grafikę z orientalną nutą.

HIPISOWSKI STYL BOHO

fotoobraz z kolorowymi kwiatami

„Dzieci kwiaty” to fotoobraz, który doskonale oddaje klimat stylów boho i hippie. Kolorowy, swobodny, zwiewny – tak w trzech słowach opisać można atrybuty tego wyjątkowego obrazu. Niezobowiązujące nawiązanie do klimatu lat 60tych i 70tych w postaci wzorzystego rękodzielnictwa oraz naturalności z powodzeniem wpisze się w ramy niejednej aranżacji w hippisowskim duchu.

MINIMALISTYCZNE DMUCHAWCE

fotoobraz z dmuchawcem w stylu minimalistycznym

Wśród szerokiej kolekcji fotoobrazów z motywami kwiatowymi znajdzie się również coś dla tych, którzy preferują czysty minimalizm. W roli dekoracji ściennej wystąpi z wielkim entuzjazmem grafika, pt. „Leksykon przyrody”. Wykonana w neutralnej kolorystyce czerni i bieli, prezentująca delikatne nasiona dmuchawca, ku uciesze amatorów stylu minimalistycznego nie zdominuje aranżacji, lecz dodada jej subtelnego polotu.

KOLOROWE RÓŻE W STYLU GLAMOUR

fotoobraz z kolorowymi różami

Kolorowe róże – osobliwość, której nie spotkamy w pobliskiej kwiaciarni. Ten wytwór wyobraźni, równie barwny jak efektowny, wspaniale wpisze się w bogaty, elegancki i wystawny styl glamour. Ultrakobiecość w połączeniu z wytwornością kwiatu róży będzie doskonałą puentą dla Waszych aranżacji.

Któremu z naszych kwiatów pozwolilibyście zagościć na ścianach swojego mieszkania? A może już cieszycie się ich widokiem w salonie lub sypialni? Dajcie znać w komentarzach!

Fotoobrazy użyte na wizualizacjach:

fotoobraz w stylu hippie

fotoobraz w stylu glamour

fotoobraz w stylu botanicznym fotoobraz w stylu rustykalnym fotoobraz w stylu orientalnym

fotoobraz w stylu prowansalskimfotoobraz w stylu minimalistycznym