Aranżacja wnętrz to dekoracyjna studnia bez dna. Rokrocznie pionierzy w tej dziedzinie wyznaczają nowe trendy, które wzbudzają zachwyt i euforię wśród wnętrzarskich estetów. Co będzie modne tego lata? VAKU-DSGN stawia na nowoczesność i mocne akcenty. W aspekcie kolorów zdecydowaliśmy się na kontrasty. Spokojne szarości – hit ostatnich sezonów oraz biel połączyliśmy z kolorem pełnym energii i charakteru – turkusem – kolorem lata. Jako wisienkę na torcie dodajemy wybuchową mieszankę kolorów na pięknych foobrazach na płótnie – już niedługo dostępnych na naszym sklepie internetowym ;-)!

fotoobraz salon turkus

Emanująca orzeźwieniem i morską bryzą aranżacja. Biel i turkus w pełnej symbiozie! Oto pomysł na salon z mocnym, letnim akcentem.

sypialnia drewno

Myślicie, że o drewnie zostało powiedziane już wszystko? Jeśli tak, to dodajcie jeszcze jeden wers do tej opowieści. Oto pełnia piękna, które skrywa w sobie natura.

salon

Chcielibyście patrzeć na życie przez różowe okulary? Po co się ograniczać! Dzięki fotoobrazowi „Coś optymistycznego” możecie podziwiać świat niczym przez kalejdoskop!

sypialnia obraz z panoramą Dubaju

Piękno bogatej architektury Dubaju zachwyca każdego. A czy zachwyci Was aranżacja tej sypialni?

turkusowy salon

Designerska, geometryczna tapeta, ultranowoczesny stolik kawowy i turkusowe dodatki – styl modern w całej okazałości. Zahipnotyzuje każdego.

obraz z orchideą

W nieco bardziej spokojne zakątki świata dekoracji wnętrz zaprowadzi was wystrój tej sypialni. Delikatny niczym płatki orchidei – idealny dla romantyków.

salon w bielach i szarościach

Akcenty etno i skandi wciąż przeplatają się w najnowszych trendach. Wszem i wobec ogłaszamy , iż szarości i biele wciąż są na topie 😉

obraz z motywem roślinnym

Motyw poproci pojawił się niczym Feniks z popiołów. Ten zapomniany nieco pattern powrócił w łaski dekoracji wnętrz. Tym razem w nieco mniej olschoolowej formie – mianowicie na płótnie obrazu, dostępnego już niebawem na naszej stronie.

obraz z kolorowymi różami

Nie jest tajemnicą, że mieszanka kolorów ożywi każde wnętrze. Podarujcie sobie bukiet tęczowych róż w formie obrazu, a wystrój dopełnijcie mnóstwem kolorowych poduszek. Poczujcie pozytywne wibracje!

 

most Golden Gate

Sypialnia – miejsce kontemplacji i relaksu. Snów, które są prawdziwą komnatą wyobraźni. Nieskończoną niczym most Golden Gate skąpany we mgle…